Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: ale zygzag. Na południe do Wiednia, by odbić na północ do Brukseli w drodze na południe?
Może lepiej 11:41 Katowice - Breclav - Wiedeń - Frankfurt - Bazylea - Mulhouse - Nimes - Barcelona ?
A najszybsze to poniżej 27h:
17:04 Katowice - Wiedeń - Zurych - Genewa - Bellegarde - Lyon - 19:32 Barcelona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uhu8: Sprawdziłem i faktycznie przez Zurych jest szybciej ale wiem czemu apka tego nie podaje bo zapewnia są długi czas na przesiadkę w Wiedniu.

@igrek97: Ale pewnie mniej stresu niz tutaj z przesiadkami.
@sylwke3100: cenowo - zapewne warto szukać biletów europejskich/strefowych. Np. jeśli nie jesteś już studentem ani jeszcze seniorem to za ~246 euro masz 4 dni kalendarzowe w ciągu miesiąca na podróż. https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/kup-bilet/przepisy-i-taryfy/przepisy-miedzynarodowe/oferta-interrail/wybierz-oferte-dla-siebie.html
tylko tam by trzeba sprawdzić jak z miejscówkami i dopłatami do tgv itd.

Co do przesiadek: są dwie krótkie.
u.....8 - @sylwke3100: cenowo - zapewne warto szukać biletów europejskich/strefowych....

źródło: comment_1669083643gOZHOrNtOl9PC7IcaujkO3.jpg

Pobierz
@igrek97: nowe passerati w gnoju, spalanie na trasie Wwa-Pula ~4.1l/100km przy jeździe autostradami 120-130 (przy dziado-jeździe dałoby radę zrobić 3.8 lub niżej). Z takim spalaniem Kato-Barca-Kato to ok 175 litrów gnoju, czyli ~1500 monet :-) Do tego winiety + płatne autostrady.
@sylwke3100: hehe kiedyś tj zaledwie 3 lata temu marzyła mi się podróż pociągiem że Szkocji do Hong Kongu. Nawet są blogi podróżnicze gdzie ludzie piszą jak to zrobić. Najdłuższa droga którą można pokonać pociągami. Jedno smutne xd jak nierealnie to teraz brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)