Wpis z mikrobloga

Różowa wysłała jakiś czas temu CV do jakiegoś tam gówno sklepu z meblami, a oni w odpowiedzi wysłali jej takiego sms-a.
Ja #!$%@?, casting jak do mam talent xDD
Filmik im nagrywać trzeba i prosić się pana janusza o stanowisko w jego gówno sklepie i robić z siebie klauna.
Mam nadzieję, że każdy kto tam składał CV miał na tyle #rigcz i nie robił z siebie pajaca.

#januszex #pracbaza #praca #bekazpodludzi
Pobierz nocne_zwidy - Różowa wysłała jakiś czas temu CV do jakiegoś tam gówno sklepu z meblam...
źródło: comment_1669393199zpV6IHOjvvox9NJwn7yov2.jpg
  • 44
@geuze Wszystko zależy od firmy- zauważyłam, że tam, gdzie są bardzo młode "HRy", to często bawią się w takie guwno, jakby oferowali pracę marzeń i proces rekrutacji musi być "kreatywny". Zawsze uwalam takie rozmowy, bo znoszę durnej korpo-nowomowy. Ostatnio miałam rozmowę o pracę z prezesem zarządu i padły same konkrety, po 15 min. szłam do kadr po umowę o pracę xD

@Ogau Byłam młodsza i umierałam ciekawości, co będzie dalej, więc nagrałam
@nocne_zwidy: to jest nic, ja kiedyś w odpowiedzi na rekrutację (prace biurowe, raczej do większych firm wysyłałam) dostałam odpowiedź gdzie facet praktycznie wprost napisał, że w ramach obowiązków mam świadczyć dodatkowe usługi. Oczywiście proponował extra premię. Byłam w takim szoku, że nawet nie odpisałam tylko poblokowałam gdzie się dało. ¯_(ツ)


@justypl to jest nic! Raz wysłałem CV do firmy budowlanej i gość się pytał czy zgodzę się pracować na trzeźwo
@nocne_zwidy: kurcze z jednej strony creepy ALE
Patrzę z perspektywy osoby która szuka kogoś do zespołu. Zespół fajny, zawsze najpierw wszystko przesiewają HRy niestety. No i co wybieramy takie osoby po samym cv. Często nie mówi nic o osobie. W małym kilkuosobowym zespole dla nas te relacje są ważne. Żeby lepiej się myślało, tworzyło trzeba się dogadywać. Można już poczuć trochę taki vibe. Zanim się wybierze kilka osób na rozmowę. Bo
@nocne_zwidy: to jest po prostu sprawdzanie kto daje sobie wejść na głowę i kto lubi być #!$%@? od początku, zaczyna się od takich kompromitacji cwela kończąc jak ostatni filmik z pracownikami walmarta z wykopu, najpierw jest sprawdzanie czy jesteś hehe pozytywny i będziesz robił glupoty jakie ci wymyślą, później będziesz #!$%@?ć klientów pytaniami czy mają kartę #!$%@? rodziny i machał ręką do kamery jak janusz zrobi filmik z zakładu

raz byłem
@nocne_zwidy: Heh, przy mojej rekrutacji też miałem nagrać filmik z odpowiedzią na jakieś zbędne pytanie. Stwierdziłem, że nie będę się błaźnił - po 3 dniach telefon z zaproszeniem na rozmowę, cyk 3 etapy i teraz 7-11k wypłaty B)
najbardziej żałosna rekrutacja w jakiej uczestniczyłam


@Yinv: Ja kiedyś uczestniczyłem w takiej gdzie jak okazało się właścicielka zaprosiła 10 osób na tą samą godzinę- i wchodziły po kolei. Myślałem, że to klienci ale jak zapytałem innych, że na rozmowę na tą samą godzinę to wyszedłem ja i jeszcze jeden facet. Oczywiście dowiedziałem się później okazało od znajomych że firma odzwierciedla charakter głupiej właścicielki.
@nocne_zwidy zapytaj rodziców co to znaczy bezrobocie 20%, a takie będzie za rok-dwa, sami będziecie wysylać video na których robicie fikołki i śpiewacie piosenki byleby zarobić na chleb... taką Polskę nam urządzili, skończy się yebanie pracodawców a zacznie calowanie ich po rączkach, za każde miejsce pracy, a młode pokolenie nienauczone szacunku do pracy przeżyje szok i wtedy to dymwać Was a nie wy jak teraz... i nie nie prowdzę firmy
@TheNarf: O czym ty #!$%@? typie xD
Szacunek działa w obie strony.Ja pracuję w fajnej firmie i nie dymam swojego pracodawcy jak ty to napisałeś.
Ty najwyraźniej lubisz gdy ktoś dyma ciebie albo każe ci się w ten sposób ośmieszać skoro bronisz takich praktyk.

Pamiętaj, że szacunek do pracy nie równa się dawanie się wykożystywać lub sobą pomiatać