Wpis z mikrobloga

Progi zrobione + podłoga. (foty w komentarzach) Nie wiem czy dobrze widać, bo wszystko mokre, po ochlapaniu myjką.
Jeśli chodzi o blacharkę i malowanie, to muszę czekać teraz na wiosnę. Teraz powoli zajmę się uzupełnianiem wnętrza (ale to w innym poście) Na dzień dzisiejszy, tak muszę przejeździć zimę. Etap progów i podłogi zakończony. Wiem, że nie jest to robota od linijki, ale naprawdę, zrobiłem to tanio a po drodze wyszło pełno kwiatków właśnie w podłodze. No i uzupełniłem wydech, bo ostatniego w ogóle nie było.
Pierwsza fota dla zobrazowania, że gruz najlepiej się czuje na gruzowisku ( ͡º ͜ʖ͡º)
#klamra #motoryzacja #landrover #mechanikasamochodowa #offroad #4x4 #zawszegratem
KLM13 - Progi zrobione + podłoga. (foty w komentarzach) Nie wiem czy dobrze widać, bo...

źródło: comment_1669558754jkkiGCkGSdpnUy9QmNL0mK.jpg

Pobierz
  • 15
@KLM13: trochę śmiecham bo w offroadowym świecie ludzie do terenówek wrzucają piece BMW i np. mosty z patrola, ale może tutaj też ktoś jakieś patenty ogarnął, FWD przerabiają na AWD, we fretce powinno być trochę mniej roboty z tym