Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do różowych pasków:

co sprawia że lubicie "robić loda" swojemu partnerowi?
- lubicie samą tę czynność same z siebie
- podnieca was sam partner samym sobą czy może czymś konkretnym co robi

A jeśli tego nie robicie to dlaczego? Czy to z jakiegoś konkretnego powodu, który mógłby zmienić wasz partner?

Nawiązuję oczywiście do mojej sytuacji w której moja partnerka nie chce tego robić, bo jak tłumaczy: nie lubi i nie podnieca ją to.
Ciężko mi to zrozumieć, bo ja uwielbiam robić jej dobrze językiem i nie wiem jak ktokolwiek nie chciałby swojemu partnerowi sprawiać przyjemności w ten intymny sposób.

Chciałbym wiedzieć czy jest coś co robię źle, co mogę zmienić... Oczywiście myję się codziennie, czasem kilka razy, obowiązkowo przed seksem, więc nie chodzi o higienę.
Boję się, że chodzi jednak o ogólny obraz mojej osoby dla niej, że nie jestem wystarczająco podniecający, by miała na to ochotę.

Siedzi mi to trochę w głowie, ponieważ uderza to trochę w moje poczucie męskości, szczególnie że jest to mój drugi związek i mam tę samą sytuację co w pierwszym. Tym bardziej, że w poprzednim okazało się, że partnerka jednak lubi to robić, ale niekoniecznie ze mną...

Jak żyć?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6385608d4bf3873cacecdce7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest tak, że laski lubią, jak im łzy ciekną z oczu, bo się krztuszą #!$%@?, tylko lubią sprawiać facetowi przyjemność, bo to jest po prostu miłe, fajnie widzieć, że komuś jest super dobrze dzięki Tobie. Mnie to akurat podnieca dodatkowo, aczkolwiek nie każdego musi i to nieświadczy o Tobie absolutnie niczego. Niektórzy mają też bardzo silny odruch wymiotny i nie są w stanie tego robić.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbym miała wskazać jakąś rzecz, przez którą twoja różowa nie chce seksu oralnego to z pewnością to, że tak strasznie na to naciskasz ¯_(ツ)_/¯
Seks oralny, analny czy jakikolwiek inny niż tradycyjny - jest specyficzny i nie każdy musi to lubić. Tak jak różowa wyżej napisała, niektórzy mają silny odruch wymiotny, inni nie są w stanie wytrzymać smaku spermy w ustach.
Skoro dla ciebie robienie jej minety to takie poświęcenie
OgnistaAlpaka: Moja była żona, tez na początku to robiła, potem coraz mniej, aż w końcu w ogóle przestała, tłumacząc to tym, ze nie lubi. Na szczęście już jesteśmy po rozwodzie, a nowa partnerka jest o niebo lepsza w każdej kwestii. Uwielbia tez robić loda - czasem bez przyczyny robi mi 20-30 minutowy seans obciagania. I mówiąc całkiem szczerze, po prostu lubi się nim krztusić i ja to nakręca. A teksty tych
@AnonimoweMirkoWyznania: OgnistaAlpaka trochę iks de z twojego wpisu. No moim zdaniem większość kobiet jednak podchodzi do robienia loda dość zadaniowo. Nie to że się brzydzi, nie że się męczy, ale No po prostu, No hard feelings, liczy się efekt i aby partnerowi było jak najfajniej. Jakieś efekty specjalne xd tez służą raczej tej przyjemności osoby zaspokajanej. Piszesz tak, jakby istniały tylko dwie skrajności- robienie lodów z zamiłowania i robienie tego na
SycącaJulka: Musicie się rozstać. Serio. Mężczyzna jest wiele w stanie znieść ale nie zniesie braku lodzika. To podstawa w związku. Prędzej czy później ta sytuacja zniszczy Cię psychicznie.

Większość kobiet uwielbia to tylko się nie przyznają, ratuj sie póki będzie za późno.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Tutaj OP, zgubiłem koda: @girlsjustwannahavefun: no nie muszę sobie tego wyobrażać, bo to moja rzeczywistość, no i nie jest ok.

@hermetyczniee: Ja w ogóle nie naciskam, kilka razy odmówiła parę lat temu, potem mieliśmy ostateczną rozmowę, w której przyznała się że, nie lubi i od paru lat nie poruszałem tematu. Nie wydaje mi się, żeby można to bylo nazwać naciskaniem.

Z kolei minetkę ja zajebiście, #!$%@?ście uwielbiam i nie