Wpis z mikrobloga

Pracuje jako inżynier budowy i dostałem dzis telefon z firmy ze po próbnych 3 msc chcą podpisać ze mną umowę na czas trwania inwestycji. No i babka zapytała o wynagrodzenie obecnie mam 3,2k netto za 160h z tym że przez 2,5 msc siedziałem w domu i pracowałem zdalnie po 4h ale płacone miałem za 8h. Dogadałem sie z nią ze jutro jej odpowiem. I teraz pytamie do bardziej doświadczonych ile mogę krzyknąć? Myśle żeby powiedzieć 4k i czekać na jej reakcje w ostateczności zgodzić sie na 3.6k
#pracbaza #budownictwo #praca
  • 37
@KopecyFan: nie no juz sama nazwa tego zawodu mi z automatu tworzy skojarzenie w glowie minimum 5k na poczatek( _) wymagane studia (inzynierskie!), odpowiedzialna praca i pensja niewiele wyzsza niz kasjer w Lidlu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: nie jestem w IT, jestem w logistyce i mam 4.5k netto, ale ogólnie mega burdel w firmie, z klientami i w ogóle. Totalna padaka więc jak mi przedłuża umowę to będę negocjował stawkę
@sprynek: a nie wiem bo ja akurat obracam się tylko w branży odkąd skończyłem studia. Logistyka logistyka logistyka. Siedziałem w transporcie, trochę planing, zaopatrzenie i teraz obsługa klienta, backoffice, zajmujemy się zamówieniami. Z wymagań to język