Wpis z mikrobloga

Pracuje jako inżynier budowy i dostałem dzis telefon z firmy ze po próbnych 3 msc chcą podpisać ze mną umowę na czas trwania inwestycji. No i babka zapytała o wynagrodzenie obecnie mam 3,2k netto za 160h z tym że przez 2,5 msc siedziałem w domu i pracowałem zdalnie po 4h ale płacone miałem za 8h. Dogadałem sie z nią ze jutro jej odpowiem. I teraz pytamie do bardziej doświadczonych ile mogę krzyknąć? Myśle żeby powiedzieć 4k i czekać na jej reakcje w ostateczności zgodzić sie na 3.6k
#pracbaza #budownictwo #praca
  • 37
@vermirov: obstawaj przy tych 4k, dodam że reszta wypowiada się negatywnie o tych zarobkach ale zanaczę że jak jest losowanie kubeczka za 15zł to jest 5tys plusów, dodaj jeszcze jakie miasto ale pewnie jakaś Warszawa bo wszędzie indziej to bieda z nędzą, 2 lata temu na wschodzie proponowano mi 3k po okresie próbnym jako inżynier (i to nie wiem czy po 10h nie wymagali)
@vermirov to jest doslownie naplucie w twarz, ze pierwszy lepszy ukrainiec na budowie ma 4,5-5 a osoba ktora sie uczyla i ma ich pilnowac ma mniej. Nosz #!$%@?...
@Asso: niestety budo to patologia i raczej to sie szybko nie zmieni. I tak trafiłem w miarę okej warunki bo wolne weekendy i praca po 8h to nie jest standard w tej branży. Ogólnie jestem zdania, ze dopóki leśne dziadki nie odejdą to sie nic nie zmieni