Wpis z mikrobloga

Żyjemy w czasach w których, gdy chcesz być miły dla kobiety to ona traktuje cię jak śmiecia w zamian za to. Jeśli nie jesteś uważany przez kobiety za przystojnego to ryzykujesz upokorzenie. Rada - bądź pewny siebie i zagadaj - jest logiczna tylko i wyłącznie gdy jesteś pożądany fizycznie przez kobiety. Bez spełnienia tego warunku jest ona okropna. I okropni są ludzie, którzy dają takie rady, bo nie chcą zaakceptować bolesnej prawdy.

Kobiety mają obsesję na punkcie wyglądu mężczyzny. Możesz być najlepszym mężczyzną na świecie, to nie ma znaczenia jeśli nie jesteś "przystojniakiem". Oczywiście możesz być betabux, ale czy fajnie żyć ze świadomością, że twoja partnerka będzie pisać na takim wykopie jak tęskni za toksykiem a ty jesteś nudny?

To co piszę to jest generalizacja, ale ja już nie mam siły się w to bawić. Nie ważne, jak bardzo będziesz się starać to i tak nie ma sensu. I tak usłyszysz tekst typu: "On jest za przystojny na księdza". Jeśli chodzi o ten kraj to jedyne co mi przychodzi do głowy to ostrożnie wybadać teren u kobiet ciemnoskórych, azjatek i niepełnosprawnych. One mogą mieć mniejsze branie więc potencjalnie są dojrzalsze emocjonalnie.

#rozowepaski #blackpill #przegryw #milosc #feminizm
  • 59
bo nie chcą zaakceptować bolesnej prawdy.


@LostHoldenCaulfield: Za to takie osoby jak Ty nie chcą zaakceptować bolesnej prawdy, że faceci, którzy nie są przystojni, też są w związkach. Samo bycie miłym nie wystarczy, a może nie byłeś miły, tylko spermiłeś?

ale czy fajnie żyć ze świadomością, że twoja partnerka będzie pisać na takim wykopie jak tęskni za toksykiem a ty jesteś nudny?


Akurat na wykopie to częściej widać wpisy, w których
@choochoomotherfucker:

Za to takie osoby jak Ty nie chcą zaakceptować bolesnej prawdy, że faceci, którzy nie są przystojni, też są w związkach. Samo bycie miłym nie wystarczy, a może nie byłeś miły, tylko spermiłeś?


Są w związkach, w których ich kobiety są dużo mniej szczęśliwsze
Były badania na temat tego że kobiety są najszczęśliwsze gdy różnica wzrostu jest największa
Były badania na temat tego że kobiety z bardziej atrakcyjnymi mężczyznami doznają
@choochoomotherfucker: No nie mogę XD oczywiście że 100% tak nie ma, bo rzeczywistość nie jest 0/1 występują tak zwane ODSTĘPSTWA OD REGUŁY co nie znaczy że REGUŁA NIE ISTNIEJE I NIE MA ZNACZENIA W 99%
Możesz sobie pozwolić na gadanie takich głupstw, bo jesteś różową, ale jak chcesz sobie udowodnić to zacznij pisać do gości 9-10/10 czy się z tobą umowią i gwarantuje ci że znudzi ci się to po 100
to zacznij pisać do gości 9-10/10 czy się z tobą umowią i gwarantuje ci że znudzi ci się to po 100 odrzuceniu.


@6na10cel: No tak, najlepiej przedstawić jakąś skrajność, super dyskusja xD Ale ok, możesz sobie uważać, co chcesz, czegokolwiek bym nie zrobiła, to nie dam rady Cię przekonać, walka z wiatrakami i strata czasu.

@kamil150794: A gdzie napisałam, że to to samo? No tak, ludzie w parze są na