Wpis z mikrobloga

@kreanz: ssri mnie otumanilo konkretnie, momentani nie potrafilem prostych zadzan zrobic tupu wyciagnac srednia z raportu w excelu, ale za to po przejsciu na snri kozacko odzyskalem kolory swiata, no ale to na kazdego inaczej dziala, w kazdym razie uwazam, ze ten obrazek moze byc szkodliwy i oddalac ludzi od prob dzialania na rzecz poprawy jakosci swojego zycia przez strach przed lekami
  • Odpowiedz
co do zagrożenia dla otoczenia to ciężko mówić o tym w przypadku depresji, już bardziej zagrożenie dla siebie.


@wh0ami: ja tylko tak prowokuję do dyskusji żeby dostać jakieś ciekawe odpowiedzi i może czegoś nowego się nauczę :D
  • Odpowiedz
@kreanz: u mnie 3 podejścia na parogen, brintellix i potem już zapomniałem co nie pomogły nic. Nie wiem co dalej ;(
Miałem mary senne tj. takie konkret koszmary, prądy w głowie przechodzące, omdlenia. ;( A nawet niby nie mam depresji klinicznej. Żeby mieć trzeba mieć, jeśli nie wiesz gdzie się wyleczysz to się nie wyleczysz ;((
  • Odpowiedz
na ssri od 3msc, jestem jak z pierwszego obrazka, jedyny skutek uboczny to senność(ale też przez prace zmianową i jesień możliwe), a z pozytywnych to szybsze, lepsze myślenie, większy zapał, lepsza koncentracja, większa pewność siebie, mniejszy stres. Imho warto.


@ButtHurtAlert: to gratuluję Tobie. Na mnie SSRI bardzo źle działa. Jako tako toleruję jedynie chyba paroksetynę. Na każdym antydepresancie serotoninowym mam straszne pobudzenie psychoruchowe / akatyzję / agitację. Jako tako toleruję jedynie
  • Odpowiedz
@zimna_marchew: jakieś przeciwlękowe coś, dało tyle co nic. Mi dawał takie leki 3 z kolei specjalista bo uznał że ja nie mam depresji tylko problemy bardziej nadające się na terapię, ja już sam nie wiem. Równie dobrze komputer mógłby te leki przepisywać i może miałby lepszą skuteczność
To by było coś, zrobić taki program komputerowy, żeby na podstawie zbadania człowieka, wywiadu i wszystkiego innego, dobierał leki z bazy leków
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Edronax. Ale to bardzo kontrowersyjny antydepresant, działa na niewiele osób ale no - na mnie idealnie. Nie chcę już niczego co grzebie przy serotonine.

No i po wprowadzeniu leków i stabilizacji jeszcze pomogła terapia schematów.
  • Odpowiedz