Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę o polecenie dermatologa w Krakowie który specjalizuje się w leczeniu ciężkiego trądziku, oczywiście prywatnie, cena nie gra żadnej roli.
Próbowałem różnych diet, chodziłem do dietetyków, były diety keto, paleo, niskowęglowodanowe, nic nie zdało egzaminu. Od 6 miesięcy nie piłem alkoholu i nie jadłem fastfoodow, bazuje na diecie z niskim indeksem glikemicznym przez co w konsekwencji schudłem 10 kg. Nie używam cukru. Nic to nie daje, moja twarz wygląda tak samo, albo nawet gorzej. Robiłem badania wszystkie hormony w normie. Lvl 29
#tradzik #depresja #krakow #dermatolog

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638b2f734bf3873cacedb3a2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: piszesz o ciężkim trądziku a u żadnego lekarza jeszcze nie byłeś tylko kombinujesz z dietami które mogą najwyżej lekko pomóc w niektórych przypadkach. Śmigaj do jakiegokolwiek lekarza i cokolwiek zrobisz będzie lepsze niż opcja obecna.
Przy czym jak chcesz to trwale wyleczyć to opcja jest taka że albo dwustopniowo
1. Tetralysal lub Efracrea + jakieś płyny, dodatkowe leki ale to lekarz powie co pasuje, odpowiednia pielęgnacja skóry (warto spytać dermatologa
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli wszystkie badania wyszły w normie to na Twoim miejscu od razu bym sie ładował w Izotek. Przez trądzik przechodziłem już wiele lat i generalnie metodologia dermatologiczna jest taka aby najpierw probować maści/żele z różnym składnikiem aktywnym, a gdy to nie daje rady to po paru miesiącach przepisywany jest doustny antybiotyk jak np Tetralysal. Jeśli Tetralysal też nie pomaga, to stosuje sie najmocniejszą karte czyli izotek (tak przynajmniej było w
@senlino: niekoniecznie jest potrzeba ładowania się od razu w izotek. Każdy przypadek jest inny. W moim nie pomagało kompletnie nic, a problem się tylko nasilał przy zmianie kolejnych kremów, maści, leczenia na własną rękę. Duża poprawa była już po przestawieniu się na kremy i żele tylko i wyłącznie z cereve/Cetaphil, a wizyta u dermatolog, która trafnie zdiagnozowała problem i przepisała robiony "tonik" za 14 zł załatwiła problem. Po miesiącu ogromna poprawa,
Kobieta traktuje indywidualnie każdy przypadek i część moich znajomych dostała receptę na zrobienie maści, część na zrobienie toniku do przemywania twarzy - w moim przypadku był to problem z mieszkami włosowym ma twarzy :D