Wpis z mikrobloga

Ale sie wkurzylem dzisiaj. Od dwoch tygodni mam przygotowane podzespoly do zlozenia nowego kompa. Zostala mi tylko plyta glowna. Zamowilem ja w poniedzialek do paczkomatu, przyszla w sobote. Myslalem, ze przez weekend zloze sobie kompa, poustawiam, troche sie nim pobawie. Otworzylem paczke i okazalo sie, ze wyslali mi plyte czarna, podczas gdy ja zamawialem biala, bo robie bialy build. Znajac zycie i i czas w jakim wysylaja paczki to do nastepnej soboty mi tego nie wymienia.... ehhh

#pcmasterrace #zalesie
  • 11
@BAM_BUS: Co tam za buildzik ciekawy wleci?

BTW, najgorzej jak właśnie zabraknie płyty głównej, bo ciężko cokolwiek ruszyć ze składaniem - ani jakiś cable management zrobić, nie wiadomo czy przykręcać aio do góry obudowy, bo w małych/średnich obudowach potem trzeba się #!$%@?ć z przykręceniem podstawki do procka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lurkuje2137: wow, rowniez swietny zestaw. Ja tak samo chcialem wziac 7700x z mysla o tym, ze jak wyjda nowe modele x3d, to wtedy wymienie procka, ale obnizyli ceny na 7950x o tysiaka wiec wzialem to.

Tak samo plyta glowna, chcialem kupic cos tanszego, ale jakos inne biale plyty nie za bardzo mi sie podobaly. Ta Taichi Carrara tez nie jest jakos wyjatkowo piekna, w dodatku ten motyw marmuru nie wiem czy
@BAM_BUS: Same here, ja akurat czekam na jakieś wersje X3D i najwyżej swap poleci (chociaż póki co mocy mi nie brakuje). U mnie siedzi płyta B650 Pro od MSI, bo nie potrzebuję zbyt wielu dodatkowych slotów USB/PCIE + nie bawię się już w OC procka, żeby zabrakło sekcji zasilania.

Co do Gainwarda to bardzo pozytywnie. Akurat trafiła mi się wersja Golden Sample z lekko podkręconymi taktowaniami (10100 zł, zakup od firmy
@Roman_Polanski: Tak, zgadzam sie. Gdybym nie patrzyl na kolor to w tej cenie bylby duzo wiekszy wybor, moze nawet lepszych plyt. Chociaz ten ASRock ma swietna sekcje zasilanie, duzo portow i ogolnie ma niezle recenzje. Najgorsze jest ten fatalny UEFI (moj obecny komp tez jest na plycie od ASRocka wiec wiem jak slaby i ubogi on jest).