Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: to skąd wiesz ze trzeba az tyle zwiększyć marże? moze wystarczy 10% a może 5%? Nie mamy prawa sądzić ze ten rząd i jego spółki mają odpowiednie kompetencje do tego a nawet jeśli by mieli to poprzednimi decyzjami pokazali że mają w dupie obywateli a najbardziej zależy im na samych sobie i władzy nad nami. Jakby rządzili nami krystalicznie czyści ludzie to można nad tym dywagować ale sam wiesz że
nie bede sie kisic z przypadkowimi patusami i menelami w autobusie


@Truptutupta: Ciekawe skąd to uogólnienia, że zbiorkomem jeżdżą patusy i menele, moim zdanie jeśli chodzi o tych pierwszych to za kółkiem jest ich więcej, z resztą sam z takim lekceważącym podejściem do ludzi jeżdżących zbiorkomem jesteś koronnym przykładem, że jeżdżenie codziennie samochodem np. do pracy nie wyleczy z mentalnej biedy xD

#!$%@? zbiorkom


Całe szczęście władze Warszawy coraz bardziej patrzą
@Furox: ale to jest pierniczenie do 3 roku studiów regularnie jeździłem zbiorkomem przez przeszło pół Łodzi, nie było takiego tygodnia, żeby człowiek nie jechał z żulami, latem waliło, zimą waliło ale przynajmniej strach było usiąść bo tapicerka prana raz na ruski rok, no ale chociaż wieczorem jak się wracało to można było trafić na dresików drących mordy i czasem się naparzających. Nawet czasowo to wychodziło dużo dłużej niż autem mimo że
@RedveKoronny: @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl
Panowie szczególnie wieprz to nie jest tak że istnieją w Polsce miejsca z których jakąkolwiek komunikacją zbiorową dojedziesz do miasteczka powiatowego.
Tylko takich miejsc to60% terenów Polski.
Oczywiście według specjalistów 4 pociągi na dzień jeden o 5 jeden o 9 drugi o 15 i 20 i to z przesiadkami gdy zamiast po asfalcie 30 km jedzierz 70 km no do koła.
To jest świetne połączenie ale to że na
ale to jest pierniczenie do 3 roku studiów regularnie jeździłem zbiorkomem przez przeszło pół Łodzi


@MatPL1122: A co stoi na przeszkodzie aby wykłady były zdalnie? Nie mówię o laborkach czy ćwiczeniach a samych wykładach?
Co stoi na przeszkodzie aby je nagrać i tylko udzielać konsultacji:)
1.Praca zdalna 3 dni w tygodniu -170 tys baryłek dziennie
2. Zachęcenie do zbiorkomu, mikromobilności -spcery/rower 330 tys. baryłek dziennie
3. Ograniczenie prędkości na autostradach o
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - > ale to jest pierniczenie do 3 roku studiów regula...

źródło: comment_1670157589ZzYVh2ziP5X5ArdYzsZEoJ.jpg

Pobierz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: mieszkam na obrzeżach miasta i muszę dojeżdżać do pracy autem, bo w tym #!$%@? mieście olane są skrajne, biedniejsze osiedla i komunikacja miejska niemal nie istnieje. Dodatkowo jestem niepełnosprawny (ale uznają mi to dopiero jeżeli przejdę operacje, która teoretycznie poprawi mój stan zdrowia, taki paradoks), więc zasuwanie 4km z buta do roboty, a tym bardziej rowerem, też nie wchodzi w grę.

Ale spoko, niech sobie Orlen, obajtek, Energa itd. Notują