Wpis z mikrobloga

#przegryw #netflix #depresja

Oglądam "Wednesday" i myślę sobie: "Chciałbym kiedyś mieć taką fajną, ładną dziewczynę - różową myszkę" i wyobrażam sobie jaki byłbym szczęśliwy z nią.

Potem idę do łazienki, patrzę lustro i wiem że nigdy takiej nie będę miał. Wracam do łóżka z płaczem, odpalam depresyjną piosenkę i idę spać.

Z tego powodu nienawidzę oglądać seriali ale dalej to robię.
Co ja mam zrobić, bo już nie daje rady?
xmadesio - #przegryw #netflix #depresja

Oglądam "Wednesday" i myślę sobie: "Chciałby...

źródło: comment_1670255307P5QZxrkq4a8mlgh5hgqXU4.jpg

Pobierz
  • 30
@xmadesio Takie laski ma tylko z 10% facetów także luz


@mathias94: I właśnie to mnie boli, że nigdy nie będę z taką.
Ja nie marzę o jakiejś Jenner tylko właśnie chciałbym taką skromną szarą myszke. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzebne.
@xmadesio: porównaj to do innej dziedziny życia, na przykład piłka nożna.
Ja jak widzę jak gra Lewandowski to wprowadza mnie w depresję, bo przez geny nigdy tak nie zagram, choć bym trenował codziennie po pracy. Ale nie idę do spania ze łzami, jakoś rozumiem że żeby grać jak Lewandowski trzeba mieć warunki których ja nie mam. To nie znaczy że nie mogę sobie grać w piłkę, gram i to często, ale
@xmadesio: polecam ci zaliczyc kilka lasek, szarych myszek z osiedla.
Jak zdobedziesz takie doswiadczenie to laski z tv nie bedą cie w depresje wprowadzac.
Mi sie ta wilczyca tez podoba, ale podczas ogladania myslalem sobie "ona mi przypomina tą Natalię z Bochni, tez sie tak usmiechala" i nie ma depresji
@xmadesio: wierze ze masz wygląd przegryw, ale twoj problem to depresja. Znajdz jakis sposob zeby sie jej pozbyc to wtedy laske poderwiesz ze swoim wygladem.
Ewentualnie plan B, zarob duzo kasy. Laski naprawde levą na kase
@xmadesio: tak myslisz bo jestes brzydki, ale ja jestem już stary i spotkalem wielu "ladnych" ludzi ktorzy byli w depresji. Jedna sliczna kolezanka tez byla w depresji i wkoncu wpadla w alkocholizm. Jeden kolega z liceum byl taki cukiereczek do ktorego koezanki same zagadywaly i po maturze popelnil samobujstwo.
Staraj sie jakos zaradzic swojej depresji. Czasem sam w koncu cos wymyslisz, jesli nie to szukaj pomocy.
Jestem po 40stce, i mialem
@xmadesio: Uważasz, ze nie możesz wyrwać loszki bo jesteś brzydki. Mogę zapytać jak wytłumaczysz to, ze na ulicy mijam brzydkich chłopów, niskich, zakolakow, a jednak idą pod rękę z dziewczyna. Dlaczego tak jest i jak to się ma do Twojego twierdzenia?
Mogę zapytać jak wytłumaczysz to, ze na ulicy mijam brzydkich chłopów, niskich, zakolakow, a jednak idą pod rękę z dziewczyna


@duzeelobenc: Też się zastanawiam. Czasami jak widzę grubego zakolaka z chudziutką loszką 7/10 to aż się przykro robi i zastanawiam się co źle robię.