Wpis z mikrobloga

Rzygać mi się chce od szukania pracy, niby wiem że mam jakieś w miarę 4 lata doświadczenia, w tym 3.5 w bankowości, ale zżera mnie stres i ta cała sytuacja. #!$%@?łem się od 3 miesięcy sprzedaży i skończyłem teraz bezrobotny z powiększeniem standardowego derpalinu 10mg do 20mg dziennie + lamotrix i szukanie tej pracy jest tak #!$%@? stresujące. Niby, żeby zejść do zerowej ilości kasy mam czas do marca, a potem i tak mogę ew. poprosić siostrę, która ta zadeklarowała, ale nie potrafię tego ogarnąć

Nienawidzę tego okresu, a jednocześnie będąc na l4 byłem w chorej bańce i zorientowałem się w momencie jak ogarnąłem, że mam umowę na miesiąc krócej niż myślałem.

#depresja #pracbaza #korposwiat
  • 12
@velour: Od stycznia nowe budżety, więc będzie pewnie bardzo dużo nowych ofert.
Gadka, że nie ma co się stresować nie pomoże, ale postaraj się spojrzeć na to z innej strony. Do marca jeszcze w sumie daleka droga, a rekrutacje bardzo często zamykają się w okresie 2 tygodni. Z doświadczeniem i umiejętnościami nie będzie problemu czegoś znaleźć. Głowa do góry ()
@velour: zobacz czy nie łapiesz się na l4 po ustaniu zatrudnienia, psychiatra może wystawić wsteczne zwolnienie. Trzymam kciuki, jestem w tej samej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@trapped: Mam do 11.12, umowę miałem do końca listopada. Jutro mam wizytę i nie wiem czy w prost mówić jaka jest sytuacja czy jak. Ogólnie mi się naprawdę poprawiło i jedynym minusem jest ten stres o obsesyjnym mysleniu o pieniądzach
@velour: wydaje mi się ze chorobowy można przedłużać do 91 dni od ustania zatrudnienia. Utrata pracy i strach o finanse raczej nie poprawi stanu psychicznego, a pewnie szkoda byłoby zmarnować pozytywne efekty
@trapped: No to napewno jeszcze się łapie, tylko cykam się że mi nie wypiszę. Chociaż z drugiej strony nie mam w głowie racjonalnego argumentu dlaczego miałoby tak być w tej sytuacji. Zależy mi tylko na tym grudniu bo mam nadzieje, że od stycznia/lutego coś siądzie.