Wpis z mikrobloga

Ktoś ze #szkola #nauka #prawo ogarnia może kwestię ocen końcowych, semestralnych, od jakiej średniej są wyższe stopnie? Bo właśnie się dowiedziałem że baba przy średniej 2,85 wystawiła mi 2 XD Ten przedmiot mi się kończy po pierwszym semestrze bo to już maturalna, więc się #!$%@?łem nie ukrywam. Jest to jakoś regulowane czy nauczyciele sobie sami mogą ustalać jak im się podoba?
#pytanie #nauczuciele
  • 9
  • Odpowiedz
@Aerwin: no jednak to maturalna, więc chciałem mieć najniżej dostateczny. Wiadomo, matura maturą ale trochę wstyd 2 na świadectwie mieć. Tym bardziej że mnie zawsze z ocenami cisnęli

@wutermelon: wyjmij głowę z dupy, to może odkryjesz, że na dzienniku pokazywana jest średnia ważona i ciężko wystawiać niższą ocenę gdy brakuje kilku czy kilkunastu setnych
  • Odpowiedz
@viciu03: czemu wstyd mieć dostateczny na świadectwie maturalnym? Sa niestety też takie szkoły w których nauczyciele mają jakieś #!$%@? systemy wystawiania ocen i sporo maturzystów ma tam same dopuszczające lub dostateczne. A później piszą maturę na 100% rozszerzona albo wygrywają olimpiady. Nie znam nikogo kto by się przjemował ocenami ze szkoły średniej bo one nie są w żaden sposób spójne pomiędzy szkołami.
  • Odpowiedz
@viciu03: do niczego Ci się to nigdy nie przyda. Ja mam na maturalnym dopuszczający z chemii. Jeden jedyny dopuszczający w moim życiu. I co? I nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zuodziej_czasu: @Aerwin: no ja wiem że według was oceny są nic nie warte, liczą się tylko wyniki matury itd, bo przecież na stopnie nikt nie patrzy. Uważam podobnie. Nie uważam tak natomiast moja matka. Niestety jeszcze pół roku z nią mieszkam, więc jednak póki jestem pod jej dachem i na jej utrzymaniu, muszę się w jakiś sposób dostosować. A ona zawsze cisnęła na oceny. 3 to dla niej kiepska ocena,
  • Odpowiedz
@viciu03: sprawdź w statucie szkoły i w wewnątrzszkolnych zasadach oceniania, jeżeli nie masz ich na stronie internetowej placówki to idź do szkolnej biblioteki, tam Ci udostępnią.
  • Odpowiedz