Wpis z mikrobloga

Good news everyone! Wygląda na to, że Good Lock w końcu jest oficjalnie dostępny w Polsce i nie trzeba kombinować z jego instalacją. Jeśli posiadacie telefon Samsunga i nie korzystaliście z niego do tej pory, to gorąco polecam sprawdzić czy wasz telefon jest wspierany i jeśli tak to pobawić się dostępnymi modułami.
#samsung #android
cukru - Good news everyone! Wygląda na to, że Good Lock w końcu jest oficjalnie dostę...

źródło: comment_1670517149um6kGmppPelZHyuLhIbuXu.jpg

Pobierz
  • 11
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Poza tym, że instalacja i aktualizacja modułów jest dużo prostsza to nie, Nice Lock czy Fine Lock służyły tylko do ominięcia geoblokady. Teraz można normalnie pobrać Good Lock i wszelkie moduły ze sklepu Samsunga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukru: A jakieś konkretnie moduły polecasz? Jak na razie znalazłem Sound Assistant i zmieniłem położenie suwaków głośności na dół ekranu żeby były pod kciukiem.
@Koichi: Co prawda nie był do niego potrzebny Good Lock, ale One Hand Operation+ to jest mistrzostwo, dużo prościej się obsługuje telefon gdy można sobie dostosować gesty przeciągania od boku.
NotiStar też jest przydatny, jeśli chce się zobaczyć odrzucone powiadomienie, a wbudowana w Androida historia jest zbyt krótka.
MultiStar pozwala na wygodniejszą obsługę w trybie split-screen czy pop-up, ja korzystam z 3 dolnych przycisków zamiast gestów i bardzo lubię szybki dostęp