Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem wczoraj "LSD" ale nie spodziewałem się takiego efektu, chyba mnie #!$%@?, ciekawe tylko co ja w ogóle przyćpałem ? To co wziąłem myślałem że mnie trochę przymuli a ja byłem pobudzony, wstawałem z fotela nie wiadomo po #!$%@?, wszystko mnie swędziało, bardzo głośno mówiłem, nie rozumiałem na co patrzę (siedziałem przed kompem i no nie rozumiałem co się dzieje na ekranie), z jakiegoś powodu te niezrozumienie obrazu mnie tak #!$%@?ło że poszedłem spać. No i teraz kto zgadnie co za świństwo wczoraj #!$%@?łem? Bo dla mnie na kwas to nie wygląda
#narkotykizawszespoko
  • 15
@Aqvis: w formie żelków, niby chłop pisał że w jednym 250 ug LSD, #!$%@?łem całego o 20 a jakoś o północy poszedłem spać bo #!$%@?ła mnie faza, zresztą niedokładnie pamiętam moment pójścia spać
@aegispolis: może źle napisałem, po prostu "to coś" mnie pobudziło i to mocno, jak pisałem normalnie jak debil wstawałem z fotela nie wiem po #!$%@?, siadałem i zaraz znowu wstawałem xD Nie mogłem usiedzieć. No to chyba takich akcji na kwasie nie ma?
jak pisałem normalnie jak debil wstawałem z fotela nie wiem po #!$%@?, siadałem i zaraz znowu wstawałem xD


@lukiboss: No to jest totalnie normalne, że ciągle zmieniasz wątki i nie wiesz czym się zająć, ale czymkolwiek się zajmiesz, to będzie spoko. Na początku tripa standard, wiele osób łazi

Poczytaj co bierzesz następnym razem, albo chociaż bardziej sprawdzone źródła ogarniaj ziomuś :P