Wpis z mikrobloga

Mam wielką bekę z #antynatalizm #bekazlewactwa. Jestem 43. letnim mężczyzną z rodziną i dzieckiem. Nadchodzi okres świąt i wiecie co? To przepiękne chwile. Czuję, że żyję. Zakładam ozdoby, lepię bałwany, zamawiam dekoracje świąteczne na alledrrooggooo.

Wiecie co jest cudowne? Dzisiaj zjeżdżaliśmy z córką z górki na pupie. I na koniec szepnęła mi w ucho, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu.

A ten nawet się nie skończył, bo przecież mieliśmy do założenia świąteczne ozdoby na drzewa i dach.

Jak wjedzie choinka, to będzie naprawdę wypas. Córcia już szykuje ozdoby, pies dostaje kociokwiku na widok zasp śnieżnych. Życie jest piękne, kiedy masz je z kim dzielić. I komu przekazać opowieści z dzieciństwa, przekazać tradycje hołubione przez rodziców. Na bank będzie śpiewanie, przytulanie, tańcowanie.

Wy z #antynatalizm nigdy tego nie poznacie. Jesteście ograniczeni do odczuwania rzeczywistości tylko przez pryzmat własnych zmysłów i odczuć. Żal mi was.
  • 158
Imo cały ten thread to wystarczający powód, by antynatalizm sobie istniał, jako niszowa filozofia gdzieśtam, życzę miłej nocy
@arysto2011: o panie. Aż poczułeś chęć podzielenia się z nami swoim szczęściem?

Ja nie jestem ani w jedną ani w drugą stronę. Nie mam dzieci, mam 32lata, mam dobre zarobki i mam #!$%@?.

Cieszę się natomiast z poczucia wolności, dużej ilości wolnego czasu, dużej ilości pieniędzy. Jak dostanę powołanie na ćwiczenia wojskowe to za tydzień będę już mieszkał w Berlinie. To jest właśnie ta wolność i elastyczność.

Czy zamieniłbym to za
Jeśli to nie bait to trzeba będzie potem jedynie współczuć córce posiadania rodziców przygłupów i użerania się z nimi gdy już przewyższy ich intelektualnie (a sądząc po wpisach nie zajmie jej to jakoś szczególnie długo). A co będzie jak już w ogóle staną się starymi i skretyniałymi pasożytami (wielu potrafi wejść swojemu dziecku na głowę i podbierać zasoby szantażem emocjonalnym).
@P35YM1574 pamiętasz może akcję z użytkownikiem peter-kovac-82485463 (numerki losowe bo już nie pamiętam jakie to były)? Współzałożyciel tagu 4konserwy, bordo i niegdyś jedno z jego kont w top5 rankingu użytkowników więc był dość znany. Chłop wrzucał swoje posty ze zdjęciami "z rodzinką" gdzie #!$%@?ł w treściach gejom i lewakom że oni mogą pomarzyć "o rodzince" XD jakiś czas później okazało się że to stary alkus XD tyle wyszło z jego #!$%@? o