Wpis z mikrobloga

Mam wielką bekę z #antynatalizm #bekazlewactwa. Jestem 43. letnim mężczyzną z rodziną i dzieckiem. Nadchodzi okres świąt i wiecie co? To przepiękne chwile. Czuję, że żyję. Zakładam ozdoby, lepię bałwany, zamawiam dekoracje świąteczne na alledrrooggooo.

Wiecie co jest cudowne? Dzisiaj zjeżdżaliśmy z córką z górki na pupie. I na koniec szepnęła mi w ucho, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu.

A ten nawet się nie skończył, bo przecież mieliśmy do założenia świąteczne ozdoby na drzewa i dach.

Jak wjedzie choinka, to będzie naprawdę wypas. Córcia już szykuje ozdoby, pies dostaje kociokwiku na widok zasp śnieżnych. Życie jest piękne, kiedy masz je z kim dzielić. I komu przekazać opowieści z dzieciństwa, przekazać tradycje hołubione przez rodziców. Na bank będzie śpiewanie, przytulanie, tańcowanie.

Wy z #antynatalizm nigdy tego nie poznacie. Jesteście ograniczeni do odczuwania rzeczywistości tylko przez pryzmat własnych zmysłów i odczuć. Żal mi was.
  • 158
@arysto2011 w Polsce nie można być szczęśliwym, szczególnie się tym dzielić. Nic tak nie #!$%@? innych jak szczęście. Zawsze coś trzymaj w rękawie i na pytanie "co tam słychać" powiedz, że samochód ci się zepsuł, ząb boli albo w sklepach drogo. Szczęście zachowaj w swoich czterech ścianach.
Wiesz kto jest ograniczony do odczuwa rzeczywistości przez pryzmat własnych zmysłów i odczuć jak to nazwałeś? Ty.

Ja sama nie jestem wyznawcą antynatalizmu, ale trzeba być solidnie ograniczonym w postrzeganiu rzeczywistości żeby uznawać, że można być szczęśliwym i spełnionym tylko z rodziną. Ludzie są różni.

Trzeba być też wybitnie pozbawionym empatii żeby pisać takie wysrywy, gdy problem bezpłodności jest tak powszechny. Czy Ty zdajesz sobie sprawę jak wiele osób bardzo by chciało,
I na koniec szepnęła mi w ucho, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu.


@arysto2011: czyli już nigdy nie przeżyje nic piękniejszego niż zjazd z górki na tyłku?

dlatego że ma naszą uwagę i wsparcie niemal 24/7.


@arysto2011: gorzej jak dla niej ważniejsze będzie realizowanie swoich marzeń i ogólny spokój życiowy - wtedy może być tak że rodzice wtrącający się do wszystkiego będą tylko kulą u nogi. Dobre wychowanie dziecka
Ale się pięknie wykopki zesrały. Wasze projekcje są debilne. Tak moja córka rzuci nas na pastwę losu na starość za miłość i wysiłek włożony w jej wychowanie. Będzie walić mefedron ruchać się z patusami na potęgę — dlatego że ma naszą uwagę i wsparcie niemal 24/7. Zostanie patuską jak wy, tylko dlatego, że jesteście patusami. LOL!


@arysto2011: o to chodzi, ze tego nie wiesz tak jak nie wiesz "czego nigdy nie
@arysto2011:
Chlip, chlip, tak bardzo bym chciał z córeczką pozjeżdżać z górki na dupie, a nie mogę. J****a atynatalistyczna postawa terrorystyczno-lewacka. Tak bardzo bym chciał chodzić na górkę z dzieckiem, i krzyczeć na marszu ONR śmierć wrogom ojczyzny. A nie mogę. Dajcie wzruszającą muzykę. Kocham Twoje życie rodzinne, będę zaglądał na waszego fejsa szukając zdjęć szczęśliwego bąbelka i tatusia. Ehhhh

Pobierz Zgrywajac_twardziela - @arysto2011: 
Chlip, chlip, tak bardzo bym chciał z córeczką ...
źródło: comment_16709163694PRsQGh2ATlyJZw58OgVTl.jpg
@arysto2011:

Życie jest piękne, kiedy masz je z kim dzielić. I komu przekazać opowieści z dzieciństwa, przekazać tradycje hołubione przez rodziców. Na bank będzie śpiewanie, przytulanie, tańcowanie.


To wszystko można mieć też, kiedy się nie ma dzieci, a na przykład kochającego partnera, czy przyjaciół, czy będąc szczęsliwym singlem. Pewnie będziesz w szoku, ale są ludzie nie mający dzieci i również czujący magię świąt, zjeżdżający na pupie na śniegu i cieszący się