Wpis z mikrobloga

#wroclaw #jedzenie71 ##!$%@?
Niby taki kryzys, ale tylko słabe knajpy (pod względem jedzenia lub zarządzania) się zwijają. Dobre knajpy żyją i się rozwijają!
Si otwiera nowy lokal pod nasypem.
McDonald's otwiera nowy lokal przy Pasażu Niepolda.
Obiadomek otwiera nowy lokal na Jagodnie.
Tylko Pasibus i inne Janusze się zwijają. I dobrze im tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).
NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw #jedzenie71 ##!$%@?
Niby taki kryzys, ale tylko słabe...

źródło: comment_1671097204VNTm5oJaBo1m2mNZ9qMmii.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 93
@Ziutek_Grabaz McDonald's to knajpa z Rigczem. Zawsze gdy ją widzę to wiem, że knajpy obok muszą trzymać jakiś standard bo gównoburger z kotletem z aro się nie utrzyma w tym miejscu za długo jak obok będzie McD do wyboru
  • Odpowiedz
dobre knajpy McDonald's :D


@Ziutek_Grabaz: kto nigdy nie mial 12 godzinnej sraczki, polaczonej z multimedialnym rzyganiem jak fontanna na pergoli, po zjedzeniu w aspirujacej och ach restauracji.
Ten nie zrozumie, dlaczego mcdonald to dobra knajpa.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: dla mnie od lat ulubiona pizzeria, wygrywają smakiem, jakością i cena. Mają czeskie piwo, lub można pizze zamówić do knajpy obok. Raz mi się tylko zdazyla niesmacza sytuacja jak, w czasach wczesno post-covidowych pizzaman wysmarkał się w recznik papierowy i wrzucił go do pieca pod piekące się pizze, niby nic takiego ale trochę dziwnie.
  • Odpowiedz
kto nigdy nie mial 12 godzinnej sraczki, polaczonej z multimedialnym rzyganiem jak fontanna na pergoli, po zjedzeniu w aspirujacej och ach restauracji.


@PurpleHaze: miał ktoś tak kiedykolwiek? Kurde, chyba nigdy mi się nie zdażyło po żadnym KFC ani innej restauracji
  • Odpowiedz
Mcdonalds to swiatowa korporacja, zyski w miliardach, wiec moge otwierac gdzie chca


@dominacja_genetyczna: McDonald nie wydaje grosza na otwieranie swoich obiektów. Wszystko finansuje franczyzobiorca. Kiedyś był wymóg posiadania minimum 500k aby móc otworzyć franczyzę McDonald (obecnie nie wiem jaka kwota).
  • Odpowiedz