Wpis z mikrobloga

#wroclaw #jedzenie71 ##!$%@?
Niby taki kryzys, ale tylko słabe knajpy (pod względem jedzenia lub zarządzania) się zwijają. Dobre knajpy żyją i się rozwijają!
Si otwiera nowy lokal pod nasypem.
McDonald's otwiera nowy lokal przy Pasażu Niepolda.
Obiadomek otwiera nowy lokal na Jagodnie.
Tylko Pasibus i inne Janusze się zwijają. I dobrze im tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).
NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw #jedzenie71 ##!$%@?
Niby taki kryzys, ale tylko słabe...

źródło: comment_1671097204VNTm5oJaBo1m2mNZ9qMmii.jpg

Pobierz
  • 43
@dominacja_genetyczna: i też nie myśl że otworzysz sobie McDonald i będziesz leżał go góry brzuchem na Malediwach.

Warunek dla franczyzobiorców:

Franczyzobiorca osobiście zarządza swoją restauracją. Osobiste zaangażowanie jest konieczne, mimo że od franczyzobiorców wymagamy zatrudnienia kierownika restauracji. Dlatego nie akceptujemy inwestorów zainteresowanych wyłącznie korzystnym ulokowaniem kapitału lub cichych wspólników, tj. osób, które nie zajmują się prowadzeniem restauracji, a swój czas poświęcają na inną działalność, w tym np. na pracę zawodową na
Raz mi się tylko zdazyla niesmacza sytuacja jak, w czasach wczesno post-covidowych pizzaman wysmarkał się w recznik papierowy i wrzucił go do pieca pod piekące się pizze, niby nic takiego ale trochę dziwnie.


@mruq: o #!$%@? stary xD fakt Si jest bardzo dobre ale w moim osobistym rankingu vaffa jest oczko wyzej
@NaglyAtakGlazurnika: Mimo wszystko takie 8 misek według mnie było bardzo wysoko jeżeli chodzi o restauracje we wro, a też się zawijają ( ͡° ʖ̯ ͡°) fakt, że kilka ostatnich msc mieli jakieś dziwne zmiany w daniach, ale no nadal nigdy sie na nich nie zawiodłem jakoś mocni