Wpis z mikrobloga

#wolski #wolskiowojnie #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna
@Niemamwiedzy:
Tak dzwoniłem przed chwilą do WCR Wrocław na nr: 261-656-115
Miałem rację: podlegam poborowi na ćwiczenia ponieważ mam Żone która jest w jednym gospodarstwie domowym.
Inaczej rzecz biorąc możesz ładnego posta napisać że dezinformujesz Wykopowiczów i przy okazji ciśniesz po mnie bezzasadnie.To że ma się dziecko <8 rż nie jest powodem odroczenia jeżeli dziecko ma innego rodzica który nie ma ograniczonej władzy rodzicielskiej, nie jest w szpitalu, więzieniu itp.

Oczywiście zalecam zadzwonienie do twojego WCRu żeby się upewnić. O PESEL nie proszą przy tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 178
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2274
@wolskiowojnie: pani referentka z WCR nie jest źródłem prawa. Źródłem prawa są akty prawne. A akt prawny w tym przypadku mówi wyraźnie, że osoby posiadające dziecko poniżej 8 roku życia są zwolnione z czynnej służby wojskowej nawet jeżeli nie są wyłacznym opiekunem.
Także bujać to my, a nie nas panie Wolski.
@wolskiowojnie ale ja zadzwoniłem tam nie po to zeby się dowiedzieć o obowiązku a po to żeby zweryfikować Twoje baśnie 1000 i jednej nocy, które nigdy nie zawierają żadnego źródła.

Swoją drogą kompromitujące jest to że jako ekspert wypowiadałeś się o obowiązkach a weryfikacją swoich tez zajmujesz się kilka dni po ich wygłaszaniu.
@wolskiowojnie: Z jednej strony szanuję, że próbujesz, ale mam wrażenie, że nie możesz po prostu liczyć na to, że wykop zapomni o tym, co pisałeś.

Proponuję, żebyś zamiast obrażać i wyśmiewać inne od twojego podejście do przymusowej służy wojskowej, jako jej zwolennik zgłosił się na ochotnika i w uzgodnieniu z WCR (wojskiem) pokazał na czym te ćwiczenia mają polegać - może z tego konfliktu wyjdzie coś dobrego i odzyskasz sympatię użytkowników.
@wolskiowojnie zadzwoniłem do wcr i rozmawiałem z wcr. Pani z którą rozmawiałem (jako jedyny z naszej dwójki wrzuciłem dowod na potwierdzenie że w ogóle rozmawiałem) nie przekierowała mnie do kogo innego a po prostu udzieliła odpowiedzi wiec jest to numer prawidłowy a przekazane informacje tak samo legitne jak te które rzekomo przekazano Tobie (taka informacja, jest to #!$%@? warta informacja, bo pani na infolinii nie daje wiążących informacji i zawsze może się
N.....y - @wolskiowojnie zadzwoniłem do wcr i rozmawiałem z wcr. Pani z którą rozmawi...

źródło: comment_1671099528omxcZxC81qMKQjrPdyEDzO.jpg

Pobierz