Wpis z mikrobloga

#wolski #wolskiowojnie #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna
@Niemamwiedzy:
Tak dzwoniłem przed chwilą do WCR Wrocław na nr: 261-656-115
Miałem rację: podlegam poborowi na ćwiczenia ponieważ mam Żone która jest w jednym gospodarstwie domowym.
Inaczej rzecz biorąc możesz ładnego posta napisać że dezinformujesz Wykopowiczów i przy okazji ciśniesz po mnie bezzasadnie.To że ma się dziecko <8 rż nie jest powodem odroczenia jeżeli dziecko ma innego rodzica który nie ma ograniczonej władzy rodzicielskiej, nie jest w szpitalu, więzieniu itp.

Oczywiście zalecam zadzwonienie do twojego WCRu żeby się upewnić. O PESEL nie proszą przy tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 178
@wolskiowojnie: hej ktoś fajnego posta ostatnio zrobił z analizą ustawy i tam jest średnik ";", co oznacza, że każdy rodzic dziecka poniżej 8 r.ż, to co jakaś pani mówi na infolinii nic nie znaczy, ani ona ani jej przełożeni nie są prawnikami.

Znaleźć go nie mogę, ale jeśli ktoś ma tego posta to podlinkujcie dla kurczaka małego ʕʔ
@KondominiumKatoSocjalistyczne:
Punkt oznacza się cyframi arabskimi z nawiasem z prawej strony, z zachowaniem ciągłości numeracji w obrębie danego artykułu albo ustępu, a przy powoływaniu – skrótem „pkt” bez względu na liczbę i przypadek oraz cyframi arabskimi bez nawiasu. Każdy punkt kończy się średnikiem, a ostatni kropką, chyba że wyliczenie kończy się częścią wspólną odnoszącą się do wszystkich punktów. W takim przypadku kropkę stawia się po części wspólnej, a każdy punkt, z
@latajacaswinia: @wolskiowojnie: nawet nie przeczytałem odpowiedzi do tego tematu i wykopki wysłały w odpowiedziach ustawę i jak byk tam stoi w pkt 1szym że jesteś zwolniony.

Jeśli nie wierzysz to idź do prawnika, ale przepis jest jasny tu chłop ci ładnie wyjaśnił https://www.wykop.pl/wpis/69479651/widzialem-ze-pojawila-sie-dyskusja-z-wolskiowojnie/

A to, że Polska nie jest państwem prawa to nie jest nic nowego, od lat łamana jest konstytucją art 32 & 33 poprzez dyskryminację na tle płci
@wolskiowojnie: drogi panie, proszę natychmiast zaprzestać rozsiewania fałszywych komunikatów o treści obowiązującego w Polsce prawa. Z punktu widzenia pańskiej branży jest skandalem, że nie rozumie pan znaczenia początkowych przepisów najważniejszej ustawy dla obszaru pana specjalizacji - mówimy w końcu o akcie prawnym który jest swoistą konstytucją sektora obronności państwa. Jest pan nieprzygotowany albo celowo wprowadza opinię publiczną w błąd siejąc zamęt i dezinformację. Gdyby to była mowa o podatkach czy prawie