Wpis z mikrobloga

  • 1695
@norbijo Andrzej. Idę do domu, gdyż to nie budowa a burdel. Znowu decyzja o papierze, którego ponownie zabrakło zapadla niedawno. Kazali mi zaczynać drugie piętro, potem okazało się, że... trzecie do reszty z papieru, który był na drugim itp. Wszyscy pracują, naraz, drzwi wszystkie... noszą meble, inne... Jak nie wydłubuja oczu to zrobią z wózka?... #!$%@? Jutro jak się wyniosą z apartamentu mogę zrobić pozostały pokój na 3 piętrze i nic więcej.
@polock: Trochę poprawiłem i uzupełniłem o brakujące fragmenty:

Andrzej! Idę do domu, gdyż to nie budowa a burdel. Znowu decyzja o papierze, którego ponownie brakowało zapadła niedawno. Kazali mi zaczynać drugie piętro, potem okazało się, że trzeba kleić trzecie do reszty w papierze, który był na drugim itp. Wszyscy pracują naraz, okna wszystkie otwarte, noszą meble, inne #!$%@?. Jak nie wydłubują oczu to zwalają z wózka. #!$%@?ę! Jutro
@polock: Andrzej! Idę do domu gdyż to nie budowa a burdel. Znów decyzja o papierze, którego ponownie brakowało zapadła niedawno. Kazali mi zaczynać drugie piętro, potem okazało się, że trzeba robić trzecie do reszty w papierze który był na drugie itp. Wszyscy pracują naraz; drzwi wszystkie otwarte, noszą meble i inne #!$%@?. Jak nie wydłubują oczu, to zwalają z wózka - #!$%@?ę! Jutro jak się wyniosą z apartamentu mogę zrobić pozostały