Wpis z mikrobloga

no właśnie. To po co w ogóle się udzielasz?


@lofix: A ty z pisu jestes ze wycinasz z kontekstu?

Malo mnie interesuje jak ktos ma zamiar spelnic przepisy. Ma je spelnic i tyle. Jak ich nie spelnia to nie jedzie.
A ty z pisu jestes ze wycinasz z kontekstu?


@gorzki99: niczego bardziej pisowskiego od

Malo mnie interesuje jak ktos ma zamiar spelnic przepisy. Ma je spelnic i tyle.


w tym temacie i tak już nie będzie xD
ZAMYKAMY BRANŻĘ TRANSPORTU - WYKOPEK GORZKI99 #!$%@?Ł SYSTEM xDDDDDD

Że tak lekko Wałaszkiem polecę: nie mówię, że robię dobrze, ale nie ma takich co robiliby to lepiej xDDDD

Nie znam firmy, któraby kazała swoim kierowcom wchodzić na oblodzoną naczepę bez dodatkowej infrastruktury. Podpowiedz kto robi lepiej? Masz cały świat, nie musisz się ograniczyć do PL i UE. Chcę zobaczyć jak to wygląda. Może żyję w nieświadomości?


@eloyard: Po pierwsze - nasty
Po pierwsze - nasty raz powtarzam - wiekszosc tirow nie ma sniegu.


@gorzki99: odpowiedziałem: nie mają te, co wyjechały z baz mających infrastruktury. Postoisz 9h na publicznym parkingu i co - masz czekać roztopów żeby jaśniepanu gorzkiemu łezka z oczu nie pociekła?

Przepisy natomiast znam.


Przepisy zabraniają kierowcom wchodzi na oblodzone naczepy. xD
Tak. I co mi zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JudzinStouner: gardze toba i tyle. Nie mam uprawnien zeby cie ukarac. Sa sluzby co maja. liczac ze karma dziala (i nie bedac az tak werdnym) licze na to ze predzej odpowiednie sluzby cie ukaraja niz kogos zabijesz.

No chyba ze jestes psycholem i zabicie kogos przez swoje zaniedbanie zlejesz cieplym moczem. Tacy tez sa.
Spadł jak nie widziałeś, ty spisku się doszukujesz xD myślisz, ze ile to będzie leżało? Pare hamowań, dwa zakręty i śladu nie ma.


@JudzinStouner: aha ja nie widzialem to problemu nie ma.

No chyba ze przed wyjazdem na droge publiczna krecicie baczki gdzies w lesie. Wtedy problemu nie ma NIKT nie widzial i NIKOGO to nie spotkalo.
co ty manipulujesz wypowiedziami, napisałeś, że wg ciebie 90% ciężarówek nie ma lodu i ci kierowcy ogarniają, więc inni też mogą, a teraz jak ślizgacz zmieniasz ton, jakoby o coś innego chodziło, bo ci nagle wyjaśnili dlaczego się mylisz. Powyżsi mają rację, jesteś dzbanem.


@Tenczlowiektutaj: Ja manipuluje? Dalej twierdze to co napisalem. 90% tirow nie ma sniegu. 10% ma.

Dostalem odpowiedz ze te 90% zrzucilo snieg jak nie widzialem.

Czyli ze
@gorzki99: #!$%@?łeś się, że tutaj ludzie nie odśnieżają, mimo, ze jednak więszość jeżdzi bez lodu, czym chcialeś im udowodnić, że jednak można się pozbyć bezpiecznie lodu, a wykopowi kierowcy to po prostu lenie. Wyjaśnili ci i zamiast się przyznać do błędu to łączysz to z kolejnym wątkiem, który jest o czymś innym. Ale spoko, tak robi pełno osób, które chcą "dyskutować", ale za #!$%@? nigdy nie przyznają się do błedu, dlatego
Ale wysyp tu upośledzonych kierowców zawodowych. Łamiecie prawo, stwarzacie realne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu świadomie. I jeszcze wypuszczacie te wszystkie wysrywy o rampach itp. Żadne lenistwo nie zwalnia was z odpowiedzialności za stwarzanie niebezpieczeństwa. Czy wy macie resztki rozsądku czy wpatrywanie się w autostradę kompletnie wam łeb zlasowało? I jeszcze ten debilny mem pod którym tasujecie się jak małpy a nie ma on nic wspólnego ani z rzeczywistością
@MikiGRU:

Odśnież mi zimą naczepę na parkingu nie zabijając się, bez udostępnionej infrastruktury.

Dam drabinę, ubranie robocze, skuwacz do lodu, miotłę. Samemu zapewniasz sobie pomoc medyczną. Przed podejściem do naczepy podpisujesz zrzeczenie się roszczeń i zgodę na publikację na sadolu.


Ja #!$%@?ę, z wami pisowcami to #!$%@? nie rozmowa. Wytłumaczysz o co chodzi a oni swoje xD

Malo mnie interesuje jak ktos ma zamiar spelnic przepisy. Ma je spelnic i tyle.