Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wezsepigulke: zgadza się. Ale statystycznie tir spędza więcej czasu na autostradach niż osobówka. Wiadomo że czasem wjedzie do miasta.

W sumie ciekaw jestem jak to jest naprawdę, kto powoduje więcej wypadków w przeliczeniu na czas jazdy, przebieg i rodzaj trasy, ale nie wiem jak takie badanie miałyby być rozwiązane. Może jakieś bramki zliczające udział pojazdów w ruchu drogowym, albo dane o przebiegach między przeglądami+dane o wypadkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pan-bartolomeu-dias: z tego co kojarze to Niemcy prowadzą takie statystyki i wychodzi również znacznie korzystniej dla ciężarówek. I trzeba te zaznaczyć że nie da się wprost tego przenieść na polskie realia, bo w Niemczech dojazd do pracy ponad 100km nikogo nie dziwi, a 50km pewnie jest normą. Tak jak intensywne weekendowe i wakacyjne wycieczki. Kierowca ciężarówki jeździ zazwyczaj te 8-9h dziennie, a osobówki?
gdzie podobnie jak u ciebie proporcje są takie same praktycznie, 3% ciężarówki vs 70+% osobówki


@wezsepigulke: powtórzę się bo widocznie raz zadane pytanie przerasta twoje możliwości poznawcze:

wrzucasz jakieś dane z dupy które zakłamują rzeczywistość i próbujesz wybielić czarnuchów dróg, pochwalisz się co miałeś na celu,

Późniejsze dane są podobne, te do których się odnosiles licząc że nikt nie sprawdzi zupełnie inne, memik potwierdza się dzięki ludziom srającym do żwiry, miód
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deska_o0: Jakie dane z dupy? Ty z dupy wypisujesz że TIRy powodują 2500 wypadków rocznie. Proszę udowodnij to. Pokaż takie dane internetowy napinaczu. Wiesz że brniesz w ślepa uliczkę i teza że TIRy są statystycznie jakąś istotnie groźną grupą użytkowników dróg jest nie do udowodnienia. Bo jest wręcz odwrotnie.
Jakie dane z dupy?


@wezsepigulke: te które wkleiłes jako pierwsze, równocześnie te które są całkowicie z czapki w porównaniu do całej reszty

3% ciężarówki vs 70+% osobówki

To tylko na tych które wkleiłes bez źródła

TIRy powodują 2500 wypadków rocznie.


@wezsepigulke: wkleiłem dane, nie moja rola edukacja ciebie, przecież zwykła zawiodła skoro jeździsz na tirze

Pokaż takie dane internetowy napinaczu.


@wezsepigulke: dodatkowo hipokryta xD
Ja się z was ofiary
@wezsepigulke: na której tabelce masz 70% czerwonych samochodów jako sprawcy?
Dostosowuje "poziom" do ciebie, chociaż nie zrobię tego do końca bo szczekanie na obcych i napinanie się w internecie jest poniżej mojej godności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: Czerwonych? Jeśli chodzi o osobowe to w każdej tabelce jest ponad 70% sprawców wypadków wskazanych jako użytkownicy samochodów osobowych. Jeśli tego sam nie potrafisz odczytać to trudno. Kończe temat z tobą, bo on nie ma sensu.
Czerwonych?


@wezsepigulke: nie wiem dlaczego łudziłem się że możesz zrozumieć xD

Jeśli chodzi o osobowe to w każdej tabelce jest ponad 70% sprawców wypadków wskazanych jako użytkownicy samochodów osobowych


@wezsepigulke: a okolice 10% ciężarowych, do tego jest ich ponad 15x mniej niestety żwir zasypał pozostałości po mózgu i fakty nie docierają