Wpis z mikrobloga

Przyszedl seba do szpitala na sor i mowi ze on chce tk glowy ale nie poda swoich danych bo placi skladki i wystarczy xd
Babeczka do niego ale ze jak i że nie moze nic pomoc.
Chlop sie miota i mowi ze "jego kobieta moze poswiadczyc ze to jego dane ale dowodu osobistego nie da". Chwile sie klocili i ta na rejestracji odpuscila i wpisala go jako NN. Chlop caly uradowany, zgrywa cwaniaka jaki inteligentny i w tym samym momencie z wejscia za jego plecami wchodzi policja w cywilu do jakiejs innej sprawy. Pielegniarka poprosila zeby go wylegitymowali.

Okazalo sie bez zaskoczenia ze to nie jego dane.
Okazalo sie ze bral udzial w wypadku i z niego przyjechal.
Okazalo sie ze byl pod wplywem.
Zrobiono mu TK. Juz na prawdziwych danych i na jego koszt bo nie byl ubezpieczony.
Potem zabrali go smutni panowie na dolek xd

#szpital #zdrowie #seba #heheszki
  • 203
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rekinwpaski: Jakby był nieprzytomny, to by miał, a potem ustalaliby jego tożsamość i ewentualne pokrycie kosztów.

Skoro Seba był przytomny i jego stan nie wskazywał na zagrożenie życia, to można było z nim grać na zwłokę i czekać na przyjazd panów policjantów.
  • Odpowiedz
@gracilis: piękna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak dygresyjnie. To jak to jest - mamy publiczna służbę zdrowia, ale za wizytę w szpitalu trzeba płacić? Czym to się różni od USA, gdzie też bez ubezpieczenia trzeba zapłacić za taką wizytę??
  • Odpowiedz
@gracilis: widze za trudne pytanie więc je zrefrazuje. Nie znam się, więc się spytałem czym różni się polska służba zdrowia od tej w USA, skoro i tu i tu bez oplaty ubezpieczenia nie otrzyma się darmowej pomocy. W moim przekonaniu głównym argumentem przeciwników życia w USA jest: płatna służba zdrowia
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: w usa dostaniesz tyle zeby przezyc i musisz za to zaplacic. Na więcej nawet nie licz nie ważne jak będziesz błagał. W PL jak jestes nieubezpieczony to na sor zrobią tobie wszystko, potem mogą nawet leczenie specjalistyczne tylko że na końcu ZUS wystąpi o zapłacenie zaległych składek. Jak je uiścisz to mogą odstąpić od ściągnięcia całości kwoty. Wiem, bo miałem zadłużenie na 40k bo nie miałem pracy, potem studia, praca
  • Odpowiedz
@KHOT: bo taki miałeś stan zdrowia, jak Ty sobie wyobrażasz to że ktoś z wypadku trafia na SOR i czeka 3 dni XD pracuje na radiologi w szpitalu wiec bełkoczesz
  • Odpowiedz
@gracilis: Z twojego wpisu jasno wynika, że durny seba wam kazał zrobic sobie badania za darmo tomografem, a wy jak te sieroty sie zgodziliscie, nie zdajac sobie sprawy, ze nie jest ubezpieczony i powinien za o bulic. gdyby akurat czystym przypadkiem nie przyjechaly paly, to seba by oszukal system, a Wy jak te pisowskie miernoty przylozylibyscie do tego reke.
  • Odpowiedz
@rekinwpaski: seba to moze sobie przyjsc i zarzadac wszystkiego i gowno dostanie bo o tym decyduje lekarz a jak nie ma wskazań to do widzenia.

Seba mial rozwaloną glowe jakby przywalil w kierownice więc byly wskazania. Dlatego zrobiono mu tk zeby nie zmarl przed szpitalem albo w areszcie po krwiaku do mózgu.

Potem byloby jak zwykle ze policja zakatowala niewinnego.

NN tez sie bada bo wskazania zyciowe są wazniejsze niz ustalenie
  • Odpowiedz
@gracilis: Nie wkładaj mi słów w usta. W dupie mam twoja przysiege hipokratesa, doskonale wiem, ze wszystko co robisz jest glownie dla zysku.

Najważniejsze jest to, ze w pierwszym poscie nic nie napisales o tym, ze seba mial rozwalony leb. Nic. A bez tej informacji, cala twoja poxniejsza litania to tylko smetne pierdy.
  • Odpowiedz