Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o dramie Richa Campbella z OTK?

Chłop ugadał się ze swoją przyjaciółką na randkę i zaprosił ja do siebie. Zakładam, że próbował trzymać ta słynna redpillową ramę, bo następnego dnia został oskarżony o molestowanie seksualne. Tak, chłop ma zakola, #!$%@? norwooda i jest popularnym streamerem. Wszystko się zgadza.

Jeżeli przegrałeś na loterii genetycznej i masz zasoby, lepiej zapomnij o kobietach lub zostań beciakiem.

There’s no other way.

#blackpill
  • 6
@itsoverforme32445: A właśnie. Racja, #!$%@?. Chłopy aż zapomniałem, że sam czasem korzystam. Polecam. Tym bardziej jak macie zasoby, to lepiej je #!$%@?ć na ładną eskortkę, która dodatkowo stara się, żeby zarobić hajs niż pajacować dla roszczeniowej p0lki, która i tak więcej od was ukradnie.
@LajfIsBjutiful: racja, ale już za późno. No cóż. Chociaż w komentarz wrzucę, niech ludzie widza jak wyglada przebrzydły zwyrodnialec.

Pamiętajcie gdyby linia włosów była równa, a dobrze zmaskulinizowana twarz była podkreślona oczami łowcy i/lub prostokątną szczęką, to byłby tylko bezczelny badboy i nikt by się o tym nawet nie dowiedział. Więcej, powstałby o nim nawet film w stylu After.
tropiebobry - @LajfIsBjutiful: racja, ale już za późno. No cóż. Chociaż w komentarz w...

źródło: comment_1671613054Tr1Q7fom0u9w1OzsFTmWnk.jpg

Pobierz
@tropiebobry: Według oskarżeń Rich zaczął masturbować się przed nią i gadał że chcę ją zapłodnić jak przyszła. Do tego było wiadomo już wcześniej że ma jakieś ciążowy fetysz. Dalej ofiara napisała że zmusił się na nią i wiem że to zabrzmi jako szok dla nieironicznego użytkownia #blackpill ale to się nazywa gwałt i nieważne czy jesteś "chadem" lub "incelem" kobieta to też człowiek który czuje emocje ( ͡° ͜ʖ