Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 112
@spie_z_tata I jest
strasznie mi zapadł w pamięci taki komentarz z yt pod filmem o tym osiedlu - ktoś napisał, że jak obejrzał to zaczął płakać, bo to były marzenia jego rodziców żeby tam zamieszkać, że wydali wszystkie pieniądze i chyba nawet wzięli kredyt, żeby zapłacić za tą budowę bo chcieli zrobić sobie świeży start
No a wsyzstko jak krew w piach. ale sam sąd też się nie popisał, ludzie chcieli skończyć
@visas: ogolnie sady siedza od lat w kieszeniach deweloperow. Moi bliscy tez padli ofiara takiej akcji, przez lata wychodzili z dlugow, bo deweloper sprzedawal te same dzialki wielu osobom. A jak wyszlo na jaw, mial stanac przed sadem to chlop niby popelnil samobojstwo i tego samego dnia zostal poddany kremacji. A sad potem ustalil ze nie jest w stanie ustalic sprawcy czy tam odpowiedzialnosci i elo
No a wsyzstko jak krew w piach. ale sam sąd też się nie popisał, ludzie chcieli skończyć te domy na własną rękę (te które już kupili) ale dopóki nie miały uregulowanej sytuacji prawnej to nie można było

no a teraz wszystko tylko do rozbiórki


@visas: to zdecydujcie się wykopki. To chcecie mieć pato deweloperkę czy też nie? Czy mamy przestrzegać prawa czy też nie?

Przykra sprawa tylko to jest, bo na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dorszcz: co za #!$%@? xD

Co miał zrobić sąd, prowadzić rozprawę przez tablica ouija? xD Przecież śmierć pozwanego jest z mocy prawa podstawa do umorzenia postępowania, potem można się sądzić z jego następcami prawnymi - jacyś byli na pewno, trzeba to tylko ustalić. To że rodzice postanowili kupić dom za setki tysięcy a na prawnika 500 zł im było szkoda no to co mam ci powiedzieć.
@visas: niestety, w tv nie pokażą, ale oglądamy właśnie namiastkę ludzkich dramatów związanych z podwyższeniem rat kredytów i to obojętnie jakich, sam mam np: obrotówkę i karty kredytowe i jak płacę za to wszystko? srogo, a ceny klientom trzeba podnieść, bo hurtownie też podnoszą.