Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Mega_Smieszek: zajebiście że jak ktoś za pierwszym razem nie zrozumiał to żeby mu wytłumaczyć tak żeby zrozumiał to po prostu napiszę to samo (tylko mocniej naciskając klawisze)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
- nazwisko i imię?
- Piszpan Józef
- a nazwisko?
- Piszpan
- no co mam pisać?
- Józef
- to już napisałem, a nazwisko?
- Piszpan!
  • Odpowiedz
Jak widzę różową (niebieskiego w sumie też, chociaż z moich obserwacji częściej się to zdarza u różowych), która nie odmienia wyrazów w zdaniu (kupiłam na sylwester, a nie na sylwestra), to wiem żeby szybciutko #!$%@?ć z pola rażenia głupotą.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: tępa lambadziara nie zrozumiała, ze nie ma pytać atencjuszki GDZIE i może jeszcze chamsko kupić se taki sam, tylko chwalić o boże laska zajebisty topik wyglądasz prześlicznie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mega_Smieszek: Po przeczytaniu tej konwersacji, wnioskuję że łączne IQ osób na screenie jest dwucyfrowe. Wygląda gorzej niż konwersacja dwóch botów sprzed 10 lat xD

  • Odpowiedz
@tmr: Tak generalnie to sklepy zaczęły sprzedawać od pewnego czasu rzeczy pod innymi nazwami a laski mają jakąś taką dziwną tendencję do tego, że jak coś się nazywa inaczej to już uważają, że jest normalne i mniej wyzywające jak jest modne to już w ogóle. Na przykład stringi to teraz figi thong a takie goresty które kiedyś wisiały na manekinach w sklepie z bielizną to topy xD
  • Odpowiedz