Wpis z mikrobloga

@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: Jak zaczynałem pierwszy raz to biłem enan z boom, tydzień czasu mnie pośladek po każdej iniekcji bolał, jakbym miał zakwasy jak nigdy w życiu, myślałem że to normalne i tak ma być. Później przejście na AC cypio i zero bólu, teraz bije cypio z boom i też zero bólu, może jeden dzień po iniekcji czuć trochę pośladek i tyle, wiec ciężko powiedzieć xd
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow: Jeżeli to były dziewicze zastrzyki, to normalne, że cię poślady bolały. Przy moich pierwszych strzałach (cypionat ze Swiss Remedies) miałem dokładnie to samo. Kwestia przyzwyczajenia mięśnia. Wbij w partię, w którą do tej pory nie wbijałeś i będziesz mieć ten sam efekt na początku.
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata: 100mg a 250mg, to aż tak duża różnica, by z totalnie zerowego bólu(tak, pamietam te pierwsze zastrzyki I moje zdziwienie, że niema żadnego bólu, z czasem się oczywiście przyzwyczaiłem, znaczy to tyle, że po prostu przestałem się dziwić)przy setce zacząć odczuwac ogromny uniemozliwiający chodzenie przez 2 tygodnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No I co z tego, że wpis z grudnia zeszłego roku, to już nie można
  • Odpowiedz
@unknownledger: Jak dowiesz się, jak przygotowuje się środki iniekcyjne na oleju i dlaczego dodaje się benzoesan benzylu i alkohol benzylowy i jaki to ma związek ze stanami zapalnymi, to wróć i pogadamy dalej. Próbujesz być sarkastyczny, ale średnio ci wychodzi.
  • Odpowiedz