Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś kilka nowych artykułów komputerowych, muszę skompletować stanowisko pracy, a już nie bardzo się interesuje takimi tematami, w nawiasie dam budżet jaki +-10% mogę przeznaczyć. Zostało mi do skompletowania: Słuchawki bezprzewodowe (500), Mysz bezprzewodowa (150), Stacja dokująca USB (170), klawiatura bezprzewodowa (130). Wrzucę, w komentarz resztę artykułów co dobrałem, może ktoś akurat da znać czy nie popełniłem jakiegoś dużego babola i kupuje szajs z wyśrubowana ceną :) Najbardziej w sumie chyba martwię się o projektor xiaomi. Mam w zapasie około 1000 zl, które mogę przeznaczyć na coś jeszcze lub dopłacić do lepszego produktu #komputery #informatyka #it #laptopy
  • 18
@s---k: używałem podobnego układu teraz w pracy przez około 2 tygodnie i mnie osobiście doprowadzał do szału, tylko tam klawiatura miała większy skok przycisków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eplan: moim zdaniem najważniejsze do domowego biura to wygodne, ergonomiczne krzesło - na tym bym nie oszczędzał. Do tego poleciłbym pionową myszkę. Zaoszczędzić możesz na takim kaprysie jak elektrycznie regulowana wysokość biurka.
via Android
  • 0
@Mirkoncjusz masz na myśli jakiś konkretny model krzesła? Tej myszki pionowej nie używałem a w ciemno rączkę nie kupię bo zazwyczaj takie wynalazki mi nie leżą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eplan: ja akurat mam 2 takie link 1|link 2.
Cena zależy od konfiguracji, bo tam wiele modułów można dostosować. Ale to tylko przykład, najlepiej chyba jak zrobisz rozeznanie co aktualnie polecają w różnych rankingach. Myślę, że priorytetem powinno być regulowane podparcie kręgosłupa.