Wpis z mikrobloga

Generalnie, to jest to dla mnie mega świeży temat, i dopiero zaczynam myśleć o karierze wojskowej (23 lat na karku), czytam stronę Wojska Polskiego, i jest tam informacja, że po przejściu szkolenia podstawowego jest szkolenie specjalistyczne. Czy jest to szkolenie które wybieram dobrowolnie, czy specjalizacje nakładają mi z góry? Jestem po technikum informatycznym wiec nawet nie myśle o roli informatyka, ale zakładając specjalizacje strzelca wyborowego, jakie są szanse ze powiedza mi z góry ze mnie #!$%@??
#wojskopolskie #wojsko
  • 30
@Francisco_dAnconia: spoko szanuje twoje zdanie, a Ty podbudowales swoje ego nazywając mnie płateczkiem? Chyba że to nie było nic obraźliwego to zwrócę Ci honor, co miałeś na myśli używając tego określenia w stosunku do mnie?
@Nydian: Panie kochany, przed tym jak będziesz chciał iść na strzelca wyborowego, bardzo dobrze zapoznaj się z tym co oni robią, i jakie wyzwania muszą podejmować, bo to wcale nie wygląda tak jak większość ludzi to sobie wyobraża. Generalnie, cała służba wygląda inaczej. Co do tego, czy przyjmą Cię na strzelca bez żadnego doświadczenia - może się to udać, ale nie wiem czy w trakcie DZSW. Zaczynałem z ziomkiem który po