Wpis z mikrobloga

@mozgen:

A gdzie walor edukacyjny kary?
Pierwsze gónwo 1000 zł, drugie 2000 a trzecie 3000 i pies do uśpienia.
Dodatkowo 10% z mandatu dla wystawiającego, pod warunkiem, że akt srania jest udokumentowany wyraźnym filmem.
  • Odpowiedz
  • 5
@mozgen jako człowiek pieskowy popieram. #!$%@? mnie to jak puszczają psy i one srają na trawnik pod blokiem, a debil (najczęściej jakiś staruch albo baba) stoi i pali szluga albo przegląda telefon. Później nie da się z psem normalnie wyjść na spacer bo wszystko osrane.
  • Odpowiedz
@mozgen: Gdzie wy żyjecie, że widzicie psie kupy na chodniku? Ja mieszkam w biednej dzielnicy, masę psów, nikt, poza jednym lemingiem nie zbiera kup, ale wszystkie są na trawce, a nie na chodniku.
  • Odpowiedz
@mozgen: Ja jako psiara (sprzątam po swoim) jestem za tym, by złapany na nieposprzątaniu musiał wyczyścić cały dany trawnik ze wszystkich odpadów.
Baty to tylko chwilowa satysfakcja i może mu się spodobać, a tak będzie z pożytkiem dla nas wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mozgen: wgl strasznie dużo teraz ludzi mają psów, łażą z tymi swoimi zmutowanymi szczurami, nie kontrolują, nie pilnują. Sra drze #!$%@?ę, za takie coś powinny być mandaty.
  • Odpowiedz