Wpis z mikrobloga

Jednym z największych cope (dla tych co nie wiedzą, cope to mechanizm wyparcia, okłamywanie samego siebie że jest lepiej niż w rzeczywistości) jest profil Grupa Performatywna Chłopaki. Wiedziałem już po samej nazwie że coś jest nie tak. I nie myliłem się. Oczywiście profil wychwalany i wspierany przez wszelkie feministki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A oto cztery przykładowe posty jakie znajdują się na ich Instagramie. Co my tu mamy?

1. Terapia Ci pomoże Incelu! CHECK!
2. Wcale nie zagrażają mi feministki dla których gwałciciel = mężczyzna CHECK!
3. Nawet nie wiem jak to opisać. Trzech nagich gości siedzi koło siebie i winią patriarchat za krępowanie się w tej sytuacji... gdyby tak tylko powstały zasłony w przebieralniach, pod prysznicami... ( ͡° ͜ʖ ͡°) CHECK!
4. No nie no, oczywiście że według kobiet niski facet to absolutny macho! CHECK!

Co wyście zrobili z mężczyznami cuckoldy, spermiarze, białorycerze...
Tak się kończy odrzucenie czarnej pigułki.

#p0lka #feminizm #bekazlewactwa #przegryw #blackpill #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Miguelos - Jednym z największych cope (dla tych co nie wiedzą, cope to mechanizm wypa...

źródło: comment_1672244731DreRyxCU29EP2TRmiaEe7F.jpg

Pobierz
  • 28
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Nie tylko wyglądają. Ten czarny się przyznał że lubi seks z facetami, nie jestem pewien na 100% bo już nie pamiętam ale ten blondyn chyba też.
Więc stereotyp i to jak wyglądają było jakże prawdziwe...

Co za przypadek że ten gej potem chce się przytulać z facetami i rozbierać z nimi.
Ciekawe że nie dało się znaleźć jakiejś kobiety do tego, co nie @herzyk_wieczorkiewicz
To tak naprawdę takie marzenie feministek. Ośmieszenie nas, próba wywołania jak największego dyskomfortu, umocnienie nas w incelstwie, a najlepiej jakby w ogóle przerobić inceli na gejów.

A jak któryś nie chce skorzystać z tej najgorszej możliwej opcji to ci feminy będą wmawiać że jesteś winny, bo nie chcesz sobie pomóc, i że toksyczną męskość prezentujesz, bo nietoksyczny facet lubi się ściskać z facetami i siedzieć z nimi nago.
Ten toksyczny incel woli
. Oczywiście profil wychwalany i wspierany przez wszelkie feministki


@Miguelos: Bo to są faceci którzy zamiast podrywać laski to kiszą się we własnym gronie i wmawiają sobie że to ich zaspokaja. Albo naprawdę zaspokaja bo są gejami. Prawda jest taka że feministki chcą tutaj kastrować inceli na tyle na tyle ile im się uda, i Patrycja i herzyk nie są tutaj żadnym wyjątkiem.
Masz nie wyrywać lasek i lecieć na grupę
@Miguelos: czy te terapie rzeczywiście nic nie dają? Rozumiem że sama terapia jest tylko samą terapią, ale przeprowadzana przez profesjonalnego psychologa czy psychiatrę wraz z odpowiednią pracą nie da rezultatów? Nie że to jest moja opinia, po prostu pytam.
@Miguelos: Punkt 1 i 2 Twojego wpisu to wyssane z palca bzdury.

1. Terapia w wielu przypadkach ratuje ludziom życie. Tzw. incelom również na pewno byłaby w stanie pomóc (oczywiście w kontekście lepszego funkcjonowania, bo nikt normalny chyba nie oczekuje, że poprzez terapię w magiczny sposób znajdziesz partnerkę). Publiczne deprecjonowanie psychoterapii to pośrednie przyczynianie się do wzrostu negatywnych zdarzeń spowodowanych zaburzeniami psychicznymi (wliczając w to samobójstwa, o których tak ochoczo, całkiem