Wpis z mikrobloga

Z cyklu "Dlaczego faceci się nigdy się nie zjednoczą."

Facet wyzywa chłopa od ruskich onuc, bo miał czelność nazwać rzeczy po imieniu, opisać jakąś laskę co się wylansowała na śmierci brata, oraz wyrazić opinię na temat tego, że zakaz wyjazdu z Ukrainy dla mężczyzn jest dyskryminacją.

Wyobraźcie sobie, że ten sam typ zamiast flagi polskiej na prof ma rosyjską, mieszka w Petersburgu. Własnego syna by wysłał na front za białą ładę, a jego córeczka w tym czasie grzmociłaby się z habibi w Stambule i byłby z tego dumny.

Smutne realia dla mężczyzn, jednak to pokazuje, że cuckservative dalej mają się dobrze.
Daje to też do myślenia, dlaczego mężczyźni się nie zjednoczą i są traktowani jak niewolnicy. DLATEGO, że traktują drugich facetów jako rywali, a nie przyjaciół. A wojna dla facetów, którzy nie mają nic do zaoferowania kobietom poza "odwagą" i siłą fizyczną jest idealnym momentem by pokazywać, że w czymś są lepsi, że "zwróć na mnie uwagę moja katolicka szara myszko, będę cię bronił w okopach, nie to co te geje w rurkach i chłopaczki z internetu".
Ja nie potrzebuję nikomu udowadniać swojej męskosci gnojąc innych, polecam każdemu, ale taki "element" dalej istnieje.

Jeszcze stosuje taktyki ośmieszania pokroju rozwydrzonych nastolatek w gimnazjum, "hehe przegrywy z defektami", czyli jak ktoś urodzi się brzydkim to nie jest traktowany jak człowiek? Chłopaki z #przegryw mają taką samą wartość ŻYCIA jak Juleczka 10/10. Wartość na rynku matrymonialnym NIE RÓWNA SIĘ wartość życia.

Co to za mentalność...
Zresztą założę się, że sam wygląda jak patus wyrwany z bitwy pod Empikiem, tylko sobie ego podbija, tak zawsze jest XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna #dyskryminacjamezczyzn #bekazprawakow#logikaniebieskichpaskow
Kuba_177 - Z cyklu "Dlaczego faceci się nigdy się nie zjednoczą."

Facet wyzywa chł...

źródło: comment_1672407047yYGuDAlJNcqZwJzjzl4Nfo.jpg

Pobierz
  • 14
Smutne realia dla mężczyzn, jednak to pokazuje, że cuckservative dalej mają się dobrze.


@Kuba_177: ten szurszur to na pewno konserwa? Bo raczej konserwatyści nie pałają miłością do JE Zeleńskiego ani Ukrainy.
@Kuba_177:
Ja nie wiem, dlaczego sie nie czepiasz goscia, na wysryw którego szurszur odpowiada xd generalnie nie powinien używać argumentu ad przegrywum, ale tamten wilhelm napisal taką potworna glupote, ze zmaz się człowiek za głowę łapal
@Kuba_177: A ja tam doszedłem do wniosku, że każdy wedle własnej perspektywy powinien radzić sobie z tym co mamy obecnie. Wiadomo że są jakieś postawione schematy przy pomocy, których wielu chłopów da sobie radę, ale zawsze będzie jakiś niedosyt i zgrzytanie zębów. Przykładowo wielu przegrywów uważa że będą prawiczkami bo ruchali jedynie divę w gumie, ale doszło do stosunku więc o co chodzi? Po drugie, po co szukać sobie związku tak
@Kuba_177: dosłownie mężczyźni w tym kraju nie mają do siebie w ogóle szacunku - i mówię to ja, osoba która jest za pełnią praw dla wszystkich - mężczyzn, kobiet, osób niebinarnych etc. Gdy kobieta wiedzie życie dalsze od stereotypowej roli kobiecej to nie jest narażona aż tak na ataki innych kobiet, z kolei gdy mężczyzna przeciwstawia się tradycyjnym rolom płciowym to dosłownie jest mieszany z błotem przez innych facetów, częściej prawicowców
@Kuba_177: Tego typu podejście jest zgubne, bo nikt nie będzie chciał walczyć za kraj, który rozkradają politycy- którzy w momencie próby na pewno pierwsi uciekną na zachód i zostawią armię w rozsypce. Patriotyzm wyglądał zawsze inaczej, nawet jeżeli 100 lat temu nasi ojcowie mieszkali w wiosce zabitej dechami i tarzali się w gównie, to mieli nadzieję, że Ten Kraj, który sobie zbudują BĘDZIE ICH I BĘDZIE DLA NICH.
Mieli motywy, żeby
Patriotyzm wyglądał zawsze inaczej, nawet jeżeli 100 lat temu nasi ojcowie mieszkali w wiosce zabitej dechami i tarzali się w gównie, to mieli nadzieję, że Ten Kraj, który sobie zbudują BĘDZIE ICH I BĘDZIE DLA NICH.

Mieli motywy, żeby ginąć za POLSKĘ.


@Xiobos: Patriotyzm tak wyglądał, bo ci ludzie mieszkali w wiosce i wiedzieli to, co mieli wiedzieć, biomasa i bioroboty sterowane przez rządy krajów Europy. Ostatecznie udało się wytresować miliony