Wpis z mikrobloga

@dawid131: nigdy nie sądziłem, że rozłam w PISie może nastąpić po tym jak jakieś powoli już zapomniane amerykańce wystąpią z tęczowymi opaskami XD dopiero 2023 się zaczął a Matrix już się #!$%@?
  • Odpowiedz
@Furion: ktoś pewnie mu się włamał. Ludzie nie są aż takimi debilami. Żaden minister sprawiedliwości na świecie, pewnie nawet taki z wybrany przez gangi Somalii, nie byłby aż tak skończonym idiotą.
  • Odpowiedz
@DOgi tak samo jak sędzia trybunału nie mogłaby pisać takich... rzeczy, przecież to niemożliwe. A potem ktoś wchodzi na profil Krystyny Pawlowicz
  • Odpowiedz
@Furion: ktoś pewnie mu się włamał. Ludzie nie są aż takimi debilami. Żaden minister sprawiedliwości na świecie, pewnie nawet taki z wybrany przez gangi Somalii, nie byłby aż tak skończonym idiotą.


@DOgi: włamał mu się na konto haker z zespołem Tourette'a, tak było
  • Odpowiedz
Rozłam w koalicji rządzącej, bo w upolitycznionej stacji pojawiło się coś co nie podobało się obu koalicjantom i tej stacji, tak było. Plucie w wypowiedziach na premiera przez ministra który dodatkowo blokuje mu, rządowi i całemu narodowi miliardowe dotacje tego sojuszu nie przełamało, a takie coś miałoby.
  • Odpowiedz