Wpis z mikrobloga

@ThePaueu: shadow pokemony to tzw. glass cannony. Dostają +20% do ataku, ale -20% do obrony. W pvp z tego co kojarzę są mało przydatne, ale np. na rajdach, gdzie liczy się jak najszybsze zbicie bossa już sytuacja wygląda kompletnie inaczej. Oczyszczenie da Ci +2 do każdego ze statów, jednak nawet pokemon z 0iv w ataku w formie shadow będzie zadawał więcej obrażeń niż czysty z 15iv.
Minusem jest to, że shadow
@ThePaueu: NIGDY!

Nie oczyszczaj go!

Zmień frustration na evencie albo dodaj mi drugi atak i od teraz będzie użyteczny.

Na raidy jest niezbyt ale na ultra ligę jest jednym z lepszych poksow oddałbym dusze za niego!

Chociaż lepszy byłby z 0/15/1

Gratulacje
@ThePaueu: Nie możesz wymieniać shadow pokemonów, trzeba by bylo go wcześniej oczyścić, poza tym przy wymianie zmieniają się staty pokemona więc to byłoby bez sensu.

Jeśli masz kogoś z kim grasz lokalnie to zbieraj pokemony z dużym CP na wymianę. Wymieniając poksa z niskimi statami a wysokim CP możesz uzyskać przez wymianę pokemona z dobrymi statystykami.

Nie wiem czy wyjaśniłem to dość jasno:D

Jak chcesz to daj na pw kod to
@ThePaueu Niekiedy warto jak pokemon nie do końca jest dobry sam w sobie, ale ma mega formę i jak po oczyszczeniu podskoczą mu IV i będzie 100% to nie taki zły deal. Mam takiego beedrila. Był chyba 94% shadow, ale teraz 100% purified czyli 100 mega