Wpis z mikrobloga

@GigaAnon: w wiarę mam wywalone, może być ateistką, może być katoliczką, może być agnostykiem, dopóki nie dominuje to naszego wspólnego życia to git, jak dla mnie mogłaby nawet chodzić do kościoła w niedzielę, byle nie ze mną.

Natomiast nie spotkałem jeszcze normalnej dziewczyny, która uznawałaby za istotną informację mówienie o tym jakie ma poglądy polityczne na samym starcie, a najczęściej tak robią właśnie lewaczki.
@AdamKarolczak02137: No właśnie potrzebuje. Na podstawie czego definiujemy dobro i zło? XD W praktyce kończy się tym, że dobre jest to co media powiedzą, algorytm na fb albo prawo, konstytucja, deklaracja praw człowieka lub opcja polityczna i analogicznie do tego co będziemy postrzegać jako zło. Jeśli uważasz inaczej to jesteś naiwniakiem i nie masz pojęcia o czym piszesz, przykro mi.
tradycyjnych prawicowych wartościach


@caius_cosades: Zupełnie nie rozumiesz. Kiedyś nie było samotnych matek, bo były tradycyjne prawicowe wartości. Kobieta musiała myśleć przed kim rozłozy nogi. Dziś myśleć nie musi, bo państwo zmusi innych mężczyzn do finansowania małego patusa.
na podstawie wzorców które wykształciły się na przestrzeni setek lat tworzenia się cywilizacji. Jeśli ty potrzebujesz chłopa w sukience aby wskazał ci tłustym paluchem co możesz a czego nie, to należy ci tylko współczuć


@AdamKarolczak02137:
Ale dlaczego te wzorce i zasady mają się utrzymać dłużej niż kilka pokoleń? Szczególnie teraz, w dobie mediów społecznościowych, gdzie ludziom potrafi tak łatwo #!$%@?ć, tak łatwo wydać wyrok, tak łatwo kogoś zaszufladkować, tak łatwo dać