Wpis z mikrobloga

@AdamKarolczak02137 i reszta: tak ateizm to wada, szczególnie w Polsce, która nie ma żadnych tradycji laickiej etyki poza komunistycznym #!$%@? dla tanków, więc zazwyczaj kończy się to podejściem "jest przyjemna dla mnie to jest dobre, nie jest przyjemne dla mnie to jest złe" i "trzeba mieć ciepełko w serduszku". Powodzenia w budowaniu stałego związku z kimś takim. Ewentualnie polityka staje się nową religią, nie wiem co gorsze. Jest tam możliwość zaznaczenia agnostyk
@GigaAnon ja to w sumie tylko takie wybieram które nie chcą i nie mają dzieci i są ateistkami

Tylko że zdecydowanie jest za niska... Karlice mnie nie interesują
ateizm +

nie chcę +

lewicowe - - -


suma:

-


@TrudnyMinus:
Zakładasz, że są to poglądy skrajnie lewicowe. To raz. Nie jest napisane czy to kwestia poglądów światopoglądowych, czy gospodarczych. Myślisz, że skrajna prawica to takie cacy?
@Loloman
Co za #!$%@? xD
Wolność gospodarcza =/= prawica, to tylko prawica anglosaska gdzie neoliberałowie narzucili nowy termin prawicy, jakoby tylko konserwatyzm + wolny rynek = prawdziwa prawica.
Prawica kontynentalnie jest zupełnie inna a najważniejsza kwestia w odróżnieniu co jest lewicowe a prawicowe to pień ideologiczny, nie gospodarczy.
Chadecja to też lewactwo? Bo ekonomicznie zakłada solidaryzm narodowy (często mylony z socjalizmem) oraz ordoliberalizm.
Problem jest taki, że bez pnia ideologicznego mógłbyś nazwać
@PiccoloColo: dla mnie mój mąż jest najlepszym mężem na świecie, jak mu się z jego żoną układa to super, tak powinno być - małżonkowie właśnie tak powinni o sobie myśleć. Ale niech nie wmawia sobie że to dzięki poglądom prawicowym, bo to bez znaczenia. Ja jestem centrystką i jestem wierna bo chcę, bo kocham i szanuję mojego męża, bo chcę dawać mu z siebie co najlepsze. Poglądy nie mają tu nic
"ateizm to zaleta akurat"

"ateizm to na plus"

xD

Ateizm = wąskie horyzonty myślowe + egoistyczne myślenie, że nie ma niczego/nikogo ponad człowiekiem.
Dla mnie ateiści to zazwyczaj mało inteligentni ludzie, którzy myślą w sposób ograniczony. Jak można nie mieć przebłysków wiary wiedząc jak ogromny jest wszechświat, jak bardzo jest złożony na poziomie makro i mikro oraz jak długo istnieje (13 mld lat) xD
Już do wierzących w latającego potwora spaghetti mam
@Filippa: Matko boska, tyle tekstu i tyle #!$%@? o niczym :D
Ja tylko napisałem że nie ma zbytnio aktualnie odróżniania lewicy od prawicy, bo wszyscy się tym przekrzykują i zależnie od szczęścia z tymi samymi poglądami jest się lewicą lub prawicą. A prawda jest taka że to kwestie gospodarcze w 99% określają wszystko i to one powinny być kluczowe we wszystkim... I dlatego okreslenie lewicowy dokładnie #!$%@? MÓWI. I ważniejsze jest