Wpis z mikrobloga

wierzą, że Boga nie ma, ale nie potrafią tego udowodnić


@dziacha: "wierzyć" znaczy mieć przekonanie, że coś jest prawdziwe bez wystarczających dowodów. Tak więc trochę się sam zaorałeś Mireczku.
  • Odpowiedz
@chad190: normix, laska po 10 bolcach, która nim gardzi, gimbo ateizm, uważa się za lepszego od innych. Dlaczego te cechy zawsze występują razem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17: Przepraszam, żaden ze mnie normix, a chad ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak już bardziej na poważnie, to nie chodzi o bycie lepszym od innych. A o cechy idące razem. Prawak, katolik i przegryw jest jak starzy ludzie, kościół i PiS. Tworzą nierozerwalne więzi. Z czego to wynika? Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz
@chad190: to mamy różne spostrzeżenia, najwięcej realnych przegrywów których znam to lewaki, wyborcy zandberga i lewicy, pracujący za 2500 w call center, simpy i błazny chodzący na strajki kobiet, 170 i 50kg, tłuste włosy XD
  • Odpowiedz
@Loloman: ja już nawet nie wiem jak się skategoryzować. Mam dość wyważone liberalne poglądy które polegają na, tym żeby unikać nadmiarowych regulacji przez państwo i kompletnie nie wnikać w sprawy innych ludzi o ile nie krzywdzą swoim zachowaniem innych i co chwila jestem szufladkowany jako prawak lub lewak. A to bo nie popieram parytetów, bo nie popieram kompletnego zakazu aborcji, bo cokolwiek innego. Każda popularna opcja polityczna mnie nienawidzi bo nie
  • Odpowiedz
  • 5
@GigaAnon i co tutaj jest złego? Lepiej miec laskę która jest katolem i wali się po kątach z innymi na imprezach kościelnych czy laska która jest świadoma realnego świata i szanuje uczciwość? Kiedy będzie miała chlopa to powie to i zaproponuje rozstanie i tyle. Na dodatek nie chce dziecka bo może ważnejsza jest dla niej kariera a nie życie za 3000zl albo z socjalu?
  • Odpowiedz