Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto Wszyscy w kółko te same 10 fraz na opisanie zapachu. Sexy, conplement puller/getter. W 3/4 filmików o top 10 czegoś jest co najmniej 5 tych samych zapachów non stop. Wychodzi albo jest omawiany nowy flanker? "Richer, darker, more dense itd."

Nie wiem jaki jest sens oglądać takiego asza czy chaos fregrens. Lepiej spędzić ten czas w perfumerii samemu coś wąchając xD
to wiadomo, ale ile można go oglądać jak poleca w kółko 5 perfum +2 swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ktore_to_juz_konto: Filmy na YT oglądam tylko wtedy, gdy coś wpadnie mi w oko i szukam materiałów na temat danego zapachu.

Z takich stałych kanałów to obserwuję kilka polskich profili na Tiktoku (w tym dwóch prowadzonych przez Mirków z tagu). Ale robię to bardziej dla lektury komentarzy, żeby poczytać
@Ktore_to_juz_konto: na pewno Azzaro, Givenchy Gentlemen, Bleu de Chanel, Prada, Sauvage... polecam sprawdzić pozostałe filmiki ale ogólnie bardzo ciężko ocenić. Dla mnie z tych wszystkich tego typu kanałów tutaj najbardziej są te legitne reakcje no i głównie tutaj są sprawdzane reakcje a nie typowe recenzje, na randce nie będziesz się pytał laski czy wyczuwa ambroksan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarze pod filmikami też spoko.