Wpis z mikrobloga

  • 1
Rok temu równy się rekrutowałem, Wtedy ziomek powiedzial mi że ujednocili to i wszystkim dają na start 24zl/h na uz na pół roku, po pół roku przeskok na 28zl/h na kolejne pół roku i dopiero po roku można gadać o podwyżce i uop (faktycznie, zaoferowali przeskok prawie dwukrotny - nie jestem programistą)
  • Odpowiedz
swoje a wykop swoje


@Anton044: Srodowisko nie jest jednolite, znam osoby ktore po 10 latach w pracy doszly do 15k PLN i to robiac juz praktycznie za manadzera dla ~100 osob, znam osoby co to samo zrobily w mniej niz 2 na samym programowaniu.

Statystyka bierze wszystkich, a wiekszosc jest po prostu slaba. Ja sie "poruszam" w kilku srodowiskach, z pierwszej roboty malo kto ma 10k na reke, z kolegow ze
  • Odpowiedz
@PannaAlusia: Jestem od grudnia, dostaliśmy (mam kilku znajomych w innych działach) 24zł/h. Od 2023 weszła podwyżka na 26/h. Z tego co wiem to stawki są ustandaryzowane, czyli w każdym z działów, miast etc. powinno tyle się dostać.
  • Odpowiedz
@retmix: @minecraft2137: Ok, to by się pokrywało z moimi informacjami - dzięki.
A jeszcze ew. dodatkowe pytanie -na jaka stawke można teraz/w2023 liczyć po kilku miesiącach/pół roku? Pewnie 30/h? Jak wiecie/macie możliwość podpytać - byłabym wdzięczna za info (tu czy na priv).
  • Odpowiedz
@PannaAlusia: mam dwóch znajomych po pierwszych 6 miesiącach stażu, pierw tak jak było wyżej napisane, to było 28zł/h, teraz, od 2023, 30zł/h, również jest to z tego co wiem ustandaryzowane.

Z tym, że teraz rzekomo po pół roku można od razu dostać uopa z lepszą stawką, ale "trzeba się wykazać" - mówi się coś o rozmowie technicznej po tym pierwszym półroczu. Ale tego jako jako żaden pewnik ani nic nie traktuj.
  • Odpowiedz