Aktywne Wpisy
Schwarzfahrer +28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

BastetII +30
#dieta
W czerwcu 2024 ważyłam 81 kg. Od tego czasu schudłam do 68 kg ale ostatnio waga zaczęła się piąć znowu w górę...
Chyba czas znowu wrócić do liczenia kalorii
W czerwcu 2024 ważyłam 81 kg. Od tego czasu schudłam do 68 kg ale ostatnio waga zaczęła się piąć znowu w górę...
Chyba czas znowu wrócić do liczenia kalorii
źródło: temp_file527864061337415841
Pobierz




Słabo z czasem ostatnio u mnie, a mam dwa wpisy do zrobienia.
Dwa dlatego, ze pierwotny nadawca mojej paki nie przeszedł weryfikacji paczki i trafił na ścianę wstydu, ale skontaktował się ze mną na priv, żeby i tak dostarczyć mi paczkę.
A wiec, bohaterem tego wpisu jest @Mirkosoft
Trochę przykro, ze paczka nie została zaakceptowana, bo naprawdę jest bardzo fajna i trafiona.
Świetnie napisany list, Mireczek stworzył „zabawe” przy rozpakowywaniu. Każda rzecz była spakowana osobno i oznaczona modelami BMW :)
W liście w każdym akapicie było oznaczone co mam otwierać i wytłumaczone dlaczego taki wybór.
Co w paczce:
Podróżne kieliszki do wina plastikowe, z odkrecana stopka. Nie wiem jak to trafił, ale z żona ciagle się śmiejemy, ze jak kupujemy kieliszki to są na raz, max na 2 razy bo się tłuką nam zawsze. (Obecnie kupiłem 2 kartony w ikei xD już jeden poszedł)
Fajne żarełko - własnej roboty śledzie w trzech odmianach (w oleju chilli, w białym winie z rodzynkami i w oleju lnianym z kiszona cytryna, kiszonym imbirem i orzechami włoskimi) wszystkie mega, mega pyszne. Wszystkie już oczywiście zjedzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Własnej roboty czarny czosnek (jeszcze nic z nim nie robiłem, ale na pewno użyje i dam znac co wyszło :))
Winko
Chipsy wieprzowe - smakują praktycznie tak samo jak te okienka PRL, tylko czuć aromat świni :)
Breloczek z grillem BMW
Balsam do tatuaży
Slodycze, kubek, zabawka dla psa, mikrofibra do auta, farbki :)
Wszystko naprawdę fajnie trafione
Jestem za wyciągnięciem Mireczka z wykopakowego więzienia, bo spisał się na medal!
#wykopaka
źródło: comment_1673008809RHk6Nl9Cpw7mGKDDXmhpDX.jpg
Pobierzźródło: comment_1673008819Nxfnxq8pQtU7ToUhMy2HIp.jpg
PobierzKolejny dowód dla mnie, że dobrze że już nie biorę w tym udziału. Doceniam ogrom pracy "non profit" organizatorów, bo to naprawdę dziesiątki godzin, ale ni cholery nie potrafię zrozumieć ich niektórych decyzji.
@Zgrywajac_twardziela ty to za każdym p---------m razem ich bronisz XD
@kiszczak @marcel_pijak jedyne pocieszenie że nie tylko ja miałem takie problemy. W zeszłym roku też musiałem się tłumaczyć żeby przeszło, w tej edycji nawet tłumaczenia nie pomogły. Przynajmniej już się nie muszę dalej zastanawiać czy brać udział kolejny raz. A w tym roku wszystko dobrze się skończyło :)