Wpis z mikrobloga

Plewki nie obóz nie wzięli, a jeszcze przed startem 1 ligi jego menago (albo menago gadał głosem Plewki) gadał że 1 liga to za niski poziom dla niego.... nasza młodzież jest niesamowita.
#wislakrakow
  • 6
  • Odpowiedz
@1906pel: Plewka po prostu nie umie grać piłką - on się jedynie sprawdzał za Hyballi, gdy miał biegać i pressować, a po odbiorze oddać piłkę komuś, kto jest w stanie kopnąć ją prosto. Mogła być z niego niezła „6”, tak w stylu nie jeżdżącego sankami Góralskiego, ale nie ten poziom agresji w grze.
  • Odpowiedz
@1906pel a mi tam szkoda Plewki bo serducho zawsze zostawiał i miałem nadzieję że się rozwinie szczególnie po okresie Hybali. Z Wachowiakiem i Niewiadomskim mają być odstrzeleni czy szukać klubu?
Jak wspomniał @Heero21 na przecinaka i do presowania jak znalazł.
  • Odpowiedz
@trostyt: @1906pel: @Heero21: Niewiadomski nie powinien nawet w juniorach grać, to nie jest piłkarz dla nas. Wachowiak jest blisko odejście, tak mówił Królewski, bez sensu żeby jechał. Z Plewką pewniie ta sama sytuacja, dodatkowo ktoś pisał że urodziło my się dziecko, może to też miało jakiś wpływ
  • Odpowiedz
@Heero21: @trostyt: Niestety wasze myślenie jest przerażające.
Plewka dobry jako przecinak, albo jako 6 na boisku.
Tylko że gdy przychodzi do meczu to okazuje się że nie możemy zagrać składnej akcji bo w środku pola jest takie drewno, typowe przecinaki, który albo do tyłu grają albo laga do przodu.
  • Odpowiedz
@1906pel: a czy ja cokolwiek pisałem o jego przydatności do Wisły? Nie, po prostu stwierdziłem, w jakim typie drużyny byłby w stanie się odnaleźć. To, że Wisła zostawiła go w składzie, znając jego atuty, a równocześnie wiedząc, że nie będzie w stanie ich wykorzystać, to temat na inną dyskusję.
  • Odpowiedz
Jaki przecinak? Jakie presowanie? Przecież to piłkarz totalnie średni pod każdym względem nie wyróżniający się dosłownie niczym xd. Ja naprawdę rozumiem gdyby mówiono takie rzeczy o Balcie ale #!$%@? Plewka XDDDD. Gość dosłownie zawsze przechodził obok meczu, podczas każdego pojedynku miał pełno w portkach nie mówiąc już o sytuacji gdy zdarzało mu się mieć piłkę przy nodze. To zwykła maszynka do podawania do najbliższego kolegi.
Krzyżyk na drogę i niech #!$%@? jak
  • Odpowiedz