Wpis z mikrobloga

Jutro sprzedaje mieszkanie, które przez lata było wynajmowane. Dziś poszedłem sprawdzić piwnice w której nie byłem kilka lat.

Numer mojego mieszkania na piwnicy przekreślony, napisany inny i zmieniona kłódka.

Idę do chłopa pod ten numer, straszy facet. On sobie zajął, bo byla pusta. Mówię, no zajebiscie, ale może Pan opróżnić? Mogę, ale za kilka dni. WTF.

Pytam się czy jest normalny, on że może to zrobić do 24:00 ale żebym nie patrzyl co tam jest. #!$%@? siedze na klatce i czekam, bo dziadek tego nie zrobi. Myslicie, ze ma trupa w środku? a może #iwonawieczorek?

#bekazpodludzi #sasiedzi #niewiemjaktootagowac ##!$%@? #heheszki
tojapaweu - Jutro sprzedaje mieszkanie, które przez lata było wynajmowane. Dziś posze...

źródło: comment_1673383678nWJvC8VZBx7f4YT3vHfyZi.jpg

Pobierz
  • 164
@ht79: nie do końca. U mnie jest to nieruchomość wspólna, ale prawo do korzystania z mojej skrytki jest wpisane jako służebność każdoczesnego właściciela mojego mieszkania w księdze wieczystej dla tej nieruchomości wspólnej. Ustalenia nie mają nic do rzeczy
@arinkao: No jak widzisz nie potrzebował. Niebywałe, N I E P O T R Z E B O W A L. Jesteś jakaś nienormalna, czy o co chodzi?

Tak nie wiedziałbym i co z tego. To wciąż nie upoważnia go do korzystania z tej piwnicy. W cywilizowanym miejscu zostawisz rower nieprzypiety i nie martwisz się cały dzień w pracy czy nikt na nim nie jeździ, bo TO TWÓJ ROWER.
@tojapaweu: Nie umiesz spokojnie rozmawiać jak normalny człowiek? Widać prawda boli. Więcej caps looków i darcia ryja xD
W cywilizowanym miejscu? Przecież pisałeś wyżej że ten blok nie jest cywilizowany. Miałeś wywalone bo mogłeś to teraz nie płacz na internecie szukając współczucia.
@arinkao: Przecież to ty tu wlazłas i do wszystkich się prujesz. W dupie mam współczucie, opowiedzialem heheszki i tyle. Wracaj gotować do kuchni i szukać atencji ze schabowego zrobiłaś.
@tojapaweu: Zadałam ci normalne pytanie, ty odpowiedziałeś z łaską i darciem ryja, popatrz lepiej na siebie xD
Przynajmniej coś potrafię i nie chodzę w pantoflach bez skarpetek w styczniu, pipusiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rakiwo: Ja mam w akcie notarialnym zapis, że do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni X m2. Żeby dowiedzieć się gdzie znajduje się ta piwnica, to trzeba rzeczywiście poprosić o plan w spółdzielni.
Przecież to normalne że najemcy przez kilka lat nie potrzebują piwnicy na walizkę, pudło po telewizorze itp.


@arinkao: Co w tym dziwnego? W swoim życiu wynajmowałem mieszkania dwa razy, nigdy z komórką bo właściciele trzymali tam swoje rzeczy,

Nawet jak na ogłoszenia patrzysz to dopisek o komórce jest traktowany jako bonus.
@DyG121: No niestety, ale właśnie polskie prawo jest bardzo dziurawe w tym temacie

@tojapaweu: nie jest dziurawe. Polskie prawo takie rzeczy legitymizuje

Zgodnie z art. 342 kc, nie wolno naruszać samowolnie posiadania, chociażby posiadacz był w złej wierze

172 kc
§ 2. Po upływie lat trzydziestu posiadacz nieruchomości nabywa jej własność, choćby uzyskał posiadanie w złej wierze.

Art 226 kc
§ 2 Samoistny posiadacz w złej wierze może żądać jedynie