Wpis z mikrobloga

Czy odbieracie telefon służbowy po godzinach pracy? Zabieracie go do domu? Ja nie zabierałam, ale szef mi jasno powiedział, że oczekuje ode mnie, że w awaryjnych sytuacjach odbiorę. Z tym, że ja traktowałam telefon służbowy jak komputer- po prostu zostawiałam go w pracy. Wewnętrznie się z tym nie zgadzam, bo w domu mam inne rzeczy do roboty. Ale też nie chciałabym się narażać, bo te telefony nie są częste.

#pracbaza #januszex
  • 164
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy mam jednego pracownika co telefon zostawial na blacie biurka. Kiedyś zorientowaliśmy się ze zabrał klucze do sali konf. Nie odebrał tel. Zapłacił za ślusarza 300zl ( poszedł na urlop). Już bierze tel. Jeszcze nie dzwoniłem.
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Potężne 50 klientów rocznie, czyli średnio 4 klientów miesięcznie xD. Czyli jesteś typowym freelancerem działającym na zasadzie JDG z wysoką marżą a nie żadną firmą. To znaczy, że nie masz zielonego pojęcia o tym jak powinna faktycznie działać duża firma i czym jest utrzymanie klienta.

P.S. Moja firma wystawiła w zeszłym roku 600 faktur czyli 50 klientów to ja mam miesięcznie. Oczywiście uśredniając bo większość klientów po prostu płaci co
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: i nie jest to żadna wbita, po prostu "Specjalisto, nie do zastąpienia, którego dzieła ogląda miliony ludzi" wystarczy cofnąć się po twoich wpisach i kilka miesięcy temu byłeś typem, który mieszka z rodzicami w jednym domu i jeździ autem, którego OC kosztuje 600 zł xD

Także wyjdź, ze strefy marzeń. Coś tam zarabiasz, bo musisz skoro bawisz się w krypto ale żaden z ciebie krezus xD
  • Odpowiedz