Wpis z mikrobloga

Zobaczcie sobie jak aplikacja mobilna jest #!$%@?, nieintuicyjna i denerwująca. Dużo osób wkurzonych, że nie ma apki na iOS'a ale to co się dzieje na androidowym...

1. Wpisy i komentarze się strasznie zlewają i tak zdaje sobie, że komentarze są lekko przesunięte w prawo ale przy scrollowaniu naprawdę ciężko czasami odróżnić wpisy od komentarzy.
2. Chcesz przejrzeć "mój wykop"? Oczywiście go już nie ma ale nie ma problemu, wchodzisz w obserwowane i co? Pierwsze co się wyświetla to profile xD Nie ma opcji "wszystko" jako pierwsze (NIE MA GO W OGÓLE!!). Oczywiście nie możesz palcem przewinąć w lewo tylko musisz sięgać palcem by przejść na Tagi i co? Okazuje się, że połowa moich tagów, które obserwuje się nie wyświetlają - próbowałem przestać obserwować na kompie i zaobserwować na telefonie ale to nic nie dało, tagi po prostu się nie pojawiają.
3. Źródło przy zdjęciach jest bezsensownie duże w porównaniu do wersji pctowej.
4. Co drugi post ma jakieś "POKAŻ SPOILERY", które użytkownik oczywiście nie dodał. Po drugie zamiast odsłonić dany tekst po prostu wyskakuje ci jakiś bombel w innym miejscu z tekstem, który po chwili znika xD
5. Nie da się przeglądać # golgif bo aplikacja przestała obsługiwać streamable, dobrze, że chłopaki wrzucają teraz giphy - chociaż tu też oczywiście nie obejrzysz tego w aplikacji bo przerzuca cie na link.
6. Nie da się rozwinąć lewego panelu palcem przewijając do prawej, za każdym razem trzeba sięgać do lewego górnego rogu - bardzo mile dla osób z większymi telefonami :)
7. Chcesz po wejściu przeglądać gorące z mikrobloga? Nie ma takiej opcji! #otwartywykopmobilny umarł więc nie ustawisz sobie już tego i teraz za każdym wejściu w mikroblog musisz pierw zobaczyć najnowsze i oczywiście nie przesuniesz palcem na gorące tylko musisz sięgać palcem górnej belki!
8. Brak powiadomień o nowym poście na obserwowanym tagu ale to tyczy się nawet wersji pctowej.

To co zrobili z aplikacją woła o pomste do nieba bo po prostu odechciewa się tego używać, wszystko jest nieintuicyjne i irytujące. Zróbcie coś z tym @m__b @a__s @wykop - lepiej chyba naprawdę używać przeglądarki mobilnej gdzie zainstalujesz stylus i użyjesz #wykopthebeststyle

#wykop #wykop20 #nowywykop #nowywykoptogowno #ciekawostki #feedback #wykopmobilny #aplikacjawykopu
SpeaRRR - Zobaczcie sobie jak aplikacja mobilna jest #!$%@?, nieintuicyjna i denerwuj...

źródło: Screenshot_99

Pobierz
  • 2
@SpeaRRR
Dodatkowo z mikrobloga nie da się łatwo wyszukać tagu i wpisów które chcesz z niego przeczytać. Po wpisaniu nazwy tagu w lupce w prawym górnym rogu pierwsze pojawiają się wpisy sprzed kilku lat. Na wykopie mobilnym po prostu wpisywałem nazwę tagu w wyszukiwarce i od razu czytałem najnowsze wpisy. Teraz nie mogę