Wpis z mikrobloga

Cześć, czy posiadacze Xboxa Series X mogliby wypowiedzieć się na temat głośności konsoli? :) Kupiłem 2 tygodnie temu z niemieckiego microsoft store, ale mam wrażenie, że działa trochę za głośno, chociaż może jestem spaczony przez korzystanie z macbooka air na codzień, który w ogóle nie ma wentylatora. Działanie konsoli mógłbym porównać do włączenia podręcznego wiatraka do chłodzenia w lato na 1-2 tryb w 5 stopniowej skali, pod obciążeniem konsola działa praktycznie z identyczną prędkością chłodzenia jak w menu, czy to normalne?

Z góry serdeczne dzięki :) Z chęcią sprawdziłbym w jakimś sklepie w Warszawie porównanie, ale nie bardzo wiem gdzie się udać, bo w marketach jest dosyć spory szum otoczenia :)

#xbox #konsole #konsola #granie #gry #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Czy w takim wypadku najlepiej oddać konsolę, czy skorzystanie z gwarancji jest raczej bezproblemowe? Bo sprzęt generalnie bardzo mi się podoba i chciałbym dalej korzystać z x-a, tyle że ze sprawnego :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Beeercik: Próbowałem przed chwilą i dyktafonem i nagrywaniem, ale telefon wyłapuje takie szumy w tle, że nie jest to niestety miarodajne, od 0:14 do 0:21 po przyłożeniu telefonu bezpośrednio nad wentylator słychać, że powietrza wylatuje bardzo dużo mimo, że konsola została włączona 5 sekund przed rozpoczęciem nagrywania i chłodziła się przez 2 godziny, można powiedzieć, że dźwięk który ja słyszę bez tego szumu w tle, to coś od 0:09 do 0:12.
  • Odpowiedz
@Santiego
Z filmu wydaje się być zbyt głośny.
Tak jak napisano wyżej, z odległości 50cm już praktycznie powinien być niesłyszalny.
Żeby poczuć jakieś powietrze trzeba przyłożyć policzek na kilka centymetrów od góry konsoli.

Od samego początku tak było?
  • Odpowiedz