Wpis z mikrobloga

@RafDan: @ms86 No jasne, że korzysta ze źródeł zagranicznych to już by naprawdę było dziwne, gdyby korzystał z polsickh (choć przepisuje anglojęzyczne twitty, z tego co widzę nie zna ani rosyjskiego, ani ukraińskiego- stąd ma szczątkowe informacje, po kilku osobach). Fakt, że po prostu przepisuje co pisze kilka anglojęzycznych serwisów i teraz już nie ma w nich takich bzdur jak na początku np. w Nexta (choć gdyby znał rosyjski to by
Miałeś dać przykłady, nie dałeś żadnego (wcale mnie to nie dziwi).


Jaka jest pomoc Turcji dla Rosji?


@RafDan: Podałem przykład przepisywania z Nexty z początku wojny jak i ostatni twitt z flagami. Źródło samo w sobie jest bzdurne. Przez Turcję przechodzą towary na które są założone sankcje- oprócz elementów górniczych i lotniczych, bo te są bardzo specjalistyczne i odbiorca jest ściśle okreslony. Jak chcesz to czytaj, mnie nic do tego, po
@djtartini1: Nie, ty powiedziales ze przepisywal cos z nexty, ale nie pokazales co - daj linka do jego tweeta i do tweeta z nexty. Dalej co ma tweet z flagami? Przeciez on nie napisal ze Turcja da Leopardy, tylko napisal to jako mysl do dyskusji a to jest roznica, wiec drugi raz nie trafiasz. Bo napisanie "Turcja daje leopardy" a "Czyzby Turcja tez planowala wyslac?" to dwie rozne rzeczy.

Twierdzisz ze
Nie, ty powiedziales ze przepisywal cos z nexty, ale nie pokazales co - daj linka do jego tweeta i do tweeta z nexty. Dalej co ma tweet z flagami? Przeciez on nie napisal ze Turcja da Leopardy, tylko napisal to jako mysl do dyskusji a to jest roznica, wiec drugi raz nie trafiasz. Bo napisanie "T


@RafDan: Nie chce mi się cofać rok twittów- sam mówiłeś, że go czytasz więc pewnie
@RafDan: No i masz jego bzdurne twitty- z niektórych się wycofuje, a z innych nie,bo nie ma pojęcia o swoich błędach, też nie znając rosyjskiego.
Sporo osób do mnie napisało w komentarzach i prywatnie w sprawie Zaporoża. Nie było i nie ma żadnej ofensywy RUS. To jest jakiś chory wymysł RUS propagandy, która się z tego wycofuję.

RUS być może wkroczyli do jednej wsi wielkości boiska piłkarskiego i na tym się