Wpis z mikrobloga

@Scutacarus: Jeżeli podchodzisz do tematu również zarobkowo to bardzo polecam rozpoczęcie przygody z woblerami trociowymi. Bardzo dużo chętnych jest na nie co widać po grupach na Facebooku. Sam kupuję czasem byle co co po prostu mi sie spodoba kolorystycznie.
@Bvrto
woblery robię ładnych kilka lat. na trocie nie jeżdżę więc nawet nie miałbym jak ich poważnie testować. mogę oczywiście zrobić i sprzedav ale to takie robienie ludzi w #!$%@? trochę. model woblera trociowego który nie złapał troci( ͡° ͜ʖ ͡°)

robię se woblerki na okonie i łapie na nie okonie. na klenie to łapie na nie klenie. w sumie na swojego wyrównałem swoje pb klenia. jak bardzo
@Scutacarus: szefie zarzucam temat, temat trudny bo chodzi o toniowe ryby z jezior rynnowych. Brak możliwości pływania środkami pływającymi, ryby daleeko od brzegu. Rzuty muszą być dalekie. I pomysł- na woblera o aerodynamicznym kształcie, skupionej wadze lecącego daleko, do toniowych ogromnych okoni.
@yung_lean no masz takie Shimano z ruchomą waga. trzeba by zrobić z ciężkiego drewna i tak chociaż 8 cm. no i z ruchomą waga.

spróbuj od wiosny wtd albo poppera. przez to gdzie mają obciążenie jak się nauczysz rzucać to na prawdę ładnie latają. a toniowy okoń spokojnie do nich wyjdzie